چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۲۸
آخرین اخبار
9 مهر 1394 ، ساعت 21:36 1,297 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3779
پیشنهادی که از سوی حسین داداشی مطرح گردید:

شهرداری رشت به مرکز فرهنگی دفاع مقدس تبدیل شود

در دیدار فرماندهان دفاع مقدس با شهردار رشت که جمعی از فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس حضور داشتند حسین داداشی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس طرح پیشنهادی را به شورای شهر و شهردار رشت ارائه داد.
به گزارش جلال شرق ، حسین داداشی بابیان اینکه ساختمان شهرداری رشت از مکان‌های میراث فرهنگی و مرکز ثقل تجمعات انقلابی است افزود : میدان شهرداری یا شهدای ذهاب مرکز تشییع پیکر مطهر شهدای دوران دفاع مقدس و هم‌چنین محل اعزام رزمندگان گیلانی به جبهه‌های جنگ بوده است و شایسته است که این مکان به مرکز فرهنگی دفاع مقدس رشت تبدیل شود.

۶۶۹۸۳۸_e45HNfKq
مشاور استاندار گیلان بابیان اینکه نیمی از ۸ هزار شهید استان گیلان متعلق به شهرستان رشت است اظهار داشت : در سال جاری مقرر گردیده بود که کنگره هشت هزار سردار ، فرماندهان و شهدای گیلان برگزار شود وجود چنین مرکز فرهنگی دفاع مقدس می‌تواند مؤثر باشد.
وی ادامه داد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس رشت می‌تواند در فضاسازی میدان‌ها ، بلوار و برگزاری محل اجلاسیه تلاش مؤثر و مفیدی با همکاری دستگاه‌های اجرایی و نهادهای فرهنگی شهرستان داشته باشد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، در این نشست که تعدادی از اعضای جلسه عضو شورای شهر رشت بودند با این پیشنهاد موافقت و مقرر گردید با نظر مساعد در کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت موردبررسی قرار گیرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است