پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
2 آبان 1395 ، ساعت 17:50 1,785 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :23745

شهردار آستانه‌اشرفیه: برای جمع‌آوری آب‌های سطحی ۱۰ کیلومتر لوله‌گذاری نیاز است

شهردار آستانه‌اشرفیه امروز در نشست با فرماندار این شهرستان درباره لایروبی انهار و آب‌گرفتگی سطح معابر شهر گفت: برای جمع‌آوری آب‌های سطحی در این شهرستان ۱۰ کیلومتر لوله‌گذاری نیاز است.

به گزارش جلال شرق، در این نشست که رئیس اداره آبفای این شهرستان نیز حضور داشت عبدالرضا سلیمانی به طرح و برنامه‌های شهرداری برای هدایت آب‌های سطحی این شهرستان اشاره کرد و افزود: هماهنگی‌های لازم با استانداری انجام‌گرفته تا با اختصاص دو کیلومتر لوله‌های ۱۰۰۰ برای این شهرستان بتوانیم بخشی از مشکلات را حل کنیم.

وی بابیان اینکه امسال در بودجه شهرداری فقط ۴۰۰ میلیون تومان برای لوله‌گذاری اختصاص‌یافته است اظهار کرد: به دلیل آب بر نبودن منطقه حسین‌آباد، باید انهار کوچه خوش‌نشین لایروبی و با لوله‌گذاری، آب‌های سطحی این منطقه به مزارع بالا هدایت شود.

شهردار آستانه به برنامه‌های خود در خصوص لوله‌گذاری و ساماندهی خیابان زعیمی به طول ۱۳۰۰ متر، دفع آب‌های سطحی از امتداد خیابان تختی تا آقا سید محمد به طول ۱۰۰۰ متر، شهدای حسن دوخت تا پیام نور به طول ۱ کیلومتر، جمع‌آوری آب‌های جنب تأمین اجتماعی و لوله‌گذاری در کورکا به طول ۱۴۵۰ متر را از اولویت‌های خود برشمرد که در صورت تحقق لوله‌های ۱۰۰۰، شهرداری آمادگی هزینه کرد آن‌ها را برای جاگذاری دارد.

در این نشست مسائل مربوط به چگونگی مشارکت مردم در کمک به شهرداری برای لوله‌گذاری و لایروبی انهار از طریق قوانین موجود موردبحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد که هماهنگی‌های لازم طی نشست کارشناسی بررسی و در شورای شهر مطرح و مصوب گردد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است