جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
3 شهریور 1395 ، ساعت 07:34 1,908 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20002
شهردار چاف و چمخاله لنگرود :

شهردار چاف و چمخاله لنگرود : شهرداری چاف و چمخاله سال پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است

پروژه های عمرانی شهرداری چاف و چمخاله و راه و شهرسازی با حضور فرماندار معاونان مدیران مسوولین شهرستان لنگرود و شهر چاف و چمخاله افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار جلال شرق از لنگرود ، ذاکری شهردار چاف و چمخاله ضمن بزرگداشت هفته دولت و ارج نهادن به مقام شهدا به ویژه شهدای دولت هفته دولت را زمانی برای نمایش یکسال تلاش دولتمردان عنوان کرد.

وی گفت شهرداری چاف و چمخاله سال پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است اما با وجود بحران های مالی و مسایلی نظیر برف شدید با همکاری شورا و اعضای شهرداری توانسته اقدامات عمرانی خوبی را انجام دهد.
وی در خصوص پروژه افتتاحی گفت :شهرداری چاف و چمخاله ۶سال پیش تاسیس شد و جهت ساماندهی و حالت شهری گرفتن منطقه باید بلواری بین مسیر چاف و چمخاله احداث می شد که تلاش های زیادی صورت گرفت.
ذاکری افزود :۱۰ کیلومتر راه بین چاف و چمخاله داریم. سال گذشته ۵کیلومتر زیرسازی شد و با همکاری فرماندار و نماینده شهرستان در برای ۳کیلومتر دیگر که در توان شهرداری نبود، بودجه کشوری دریافت گردید.

IMG_9819

وی ادامه داد :۶۰۰ متر از دهکده ساحلی تا شهرداری چمخاله زیرسازی شده و بلوار احداث گردیده است نیز در صورت همکاری بیشتر اداره برق جهت جابجایی تیربرق ها می توان عملیات آسفالت را با سرعت بیشتری انجام داد.
ذاکری اظهار امیدواری کرد تا عید فاز اول رادار کومه روشن و مورد بهره برداری قرار گیرد.

در این مراسم نجفی رییس اداره راه و شهرسازی اظهار داشت :آنچه به عنوان مشکل وجود دارد باید به فراموشی بسپاریم و عملکرد ها را اعلام نماییم.
روکش آسفالت لنگرود _چمخاله به طول ۴کیلومتربا اعتبار ۶ میلیارد ریال،بیش از ۳ کیلومتر روکش آسفالت چاف و چمخاله،حدود ۴کیلومتر روکش آسفالت سالکویه با اعتبار ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و ۴۰۰ متر آسفالت لوکلایه با اعتبار ۶۴۰ میلیون ریال از پروژه های راه و شهرسازی است.نجفی اضافه نمود :هزینه ها همه بدهکاری دولت است که امیدواریم به همت نماینده شهرستان همچنین فرماندار و معاونین پرداخت گردد.

IMG_9834

گزارش از سیمین احمدی

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است