پنج شنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۷:۳۱
آخرین اخبار
26 اسفند 1394 ، ساعت 18:16 636 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12256
فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای اداری:

شهرستان آستانه‌اشرفیه زمینه‌ها و استعدادهای خوبی برای شکوفایی دارد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای اداری که با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد گفت: شهرستان آستانه‌اشرفیه زمینه‌ها و استعدادهای خوبی برای شکوفایی دارد.
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه طی دو ماه که در آستانه‌اشرفیه ادای وظیفه می‌کنیم و مصادف با ریزش برف همراه بود اظهار کرد: ریزش برف وسیله‌ای شد که همراهی مدیران و مردم در اوج خود را نشان داده و مسائل شهرستان نیز به نحوی خوب اداره شود.
وی با اشاره به دغدغه‌های دولت در بخش سلامت جامعه اظهار کرد: علیرغم همه قضایایی که در عرصه بین‌المللی داشتیم در این بخش دولت خوب عمل کرد و میزان آورده بیمار را از ۴۰ درصد تا ۵ درصد تنزل داد و همان دغدغه‌ای که رهبری داشت که خانواده بیمار باید دغدغه‌اش بیمارداری باشد نه هزینه‌های بیماری، الحمدالله در این زمینه دولت خوب عمل کرد و موفق بود.
نماینده عالی دولت به موضوع دیپلماسی و نشان دادن چهره واقعی ایران پرداخت و افزود: دولت توانست با هدایت‌های رهبری و تدابیر رئیس‌جمهور در این راه به سرمنزل مقصود برسد و تلاش‌های دیپلماسی دولتمردان منتج به برجام شد.
وی بابیان اینکه یکی از شعارهای دولت برگزاری یک انتخابات خوب بود یادآور شد: الحمدالله در این شهرستان با تلاش‌های طاقت فرسای شورای تأمین و همکاری مدیران ادارات و نهادها و مردم، یک انتخابات بی حاشیه داشتیم به‌طوری‌که در فردای انتخابات احساس کردیم که چیزی به نام انتخابات وجود خارجی ندارد و این افتخاری برای شهرستان بود.
حیدری به‌روزهای پایانی سال اشاره کرد و بابیان اینکه در شروع سال ۹۴ بانام فاطمه زهرا و پایانش نیز بانام مبارک وی به پایان می‌بریم ادامه داد: مبنای کار ما بر اساس شعار مقام معظم رهبری همدلی و همراهی ملت و دولت بوده است که الحمدالله در شهرستان این موضوع ملکه ذهن است و نوع رفتار مدیران و هم‌چنین مردم با این شعار ممزوج شده به‌طوری‌که این همراهی و همدلی را داشتیم و داریم.
فرماندار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه شهرستان آستانه‌اشرفیه زمینه‌ها و استعدادهای خوبی برای شکوفایی دارد و اگر تلاش مدیران کمی نیز بیشتر شود افزود: از شما انتظار داریم درواقع به‌طور ویژه یاور ما باشید تا استعدادهایی که در شهرستان ماست به ظهور و بروز برسد.
حیدری به موضوعات جاری شهرستان ازجمله آب، راه و نشست با مدیران آنان اشاره کرد و گفت: با این نشست‌ها توانستیم مشکلات کشاورزان را به حداقل برسانیم و در سایر زمینه‌ها نیز همین تلاش‌ها انجام گرفت.
فرماندار آستانه‌اشرفیه به نشست بعد از تعطیلات نوروزی با بیش از ۱۰ مدیرکل استانی برای حل مسائل مبتلابه این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد:. بعد از جلسه‌ای که در استانداری یا فرمانداری این شهرستان خواهیم داشت سعی خواهیم کرد عرصه‌های مختلف مانند گرفتن مجوز برای طرح گردشگری، نهایی شدن گازرسانی به ۷ روستای باقی‌مانده و تبدیل شهرستان به شهر سبز، الحاق زمین پست ۶۳ برق آستانه ا به آرامگاه معین و … را پی گیری کنیم
فرماندار آستانه‌اشرفیه از بازدید معاون عمرانی از پروژه‌ها تقدیر و تشکر کرد و خواستار نگاه ویژه ایشان به گلزار شهدای گمنام شد.
در این جلسه روسای ادارات جهاد کشاورزی، راه مسکن و شهرسازی، توزیع برق، آب و فاضلاب شهری، شهردار آستانه، روسای شورای اسلامی آستانه و بندر کیاشهر مطالبی را بیان کردند و در پایان پس از سخنرانی مهندس شعبانپور حکم عبدالرضا سلیمانی به‌عنوان شهردار آستانه‌اشرفیه به وی اعطا شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است