یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۵۶
آخرین اخبار
15 اسفند 1394 ، ساعت 11:02 2,337 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11680
محمدحسین قربانی در همایش تقدیر و سپاس شورای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت:

شهرستان آستانه‌اشرفیه نماد همدلی در کشور معرفی می‌شود.

محمدحسین قربانی در همایش تقدیر و سپاس شورای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت که در سالن همایش دکتر معین برگزار شد گفت: شهرستان آستانه‌اشرفیه نماد همدلی در کشور معرفی می‌شود.
به گزارش جلال شرق ، نماینده منتخب مردم در دهمین دوره مجلس بابیان اینکه یک وفاق و همدلی در شهرستان اتفاق افتاد اظهار کرد: این نشان از عقلانیت بزرگان، خواص و نخبگان بوده است و من منهای نتیجه انتخابات از همه آن‌هایی که در برگزاری یک انتخابات پرشور همت کردند ممنون و سپاسگزارم.
وی بابیان اینکه باور داریم در ادامه این روند از این عزیزان بهره ببریم افزود: جامعه‌ای پویاست که در آن خواص و نخبگان ابراز وجود کنند و امیدوارم با نگاه خوبی که به وجود آمده، موانعی که مانع رشد و توسعه استان و شهر ما هستند را از پیش رو برداریم.
قربانی ادامه داد: من متعلق به یک جریان خاص نیستم و وامدار کسی یا جریان خاصی هم نبودم و با فرصت خوبی که در کشور به وجود آمده انشا الله بتوانیم برای مردم و شهرمان مفید باشیم.
وی به برنامه‌های مجلس در بودجه ۹۵ و برنامه ششم پرداخت و یادآور شد: در برنامه ششم باید به دولت کمک کرد تا از رکود خارج شود و وضعیت معیشت و اشتغال را رونق ببخشیم.
وی اظهار داشت: امیدواریم دولت با توجه به فضای بین‌المللی گام‌های بسیار خوبی بردارد و دولت در جهت جذب سرمایه خارجی مصمم است و برنامه بر این اساس تدوین‌شده است.
قربانی به درآمد ۱۰۱ هزارمیلیاردی دولت از راه مالیات و گام‌های سخت دولت برای توسعه گفت: اگر واقعیت‌های جامعه که بهبود معیشت مردم است نبینیم و نتوانیم سفره مردم را رنگین کنیم در کار خود موفق نشده‌ایم.
وی به چابک‌تر کردن مدیران و شعار دولت اشاره کرد وافزود: مدیری که کارآمد نباشد نباید پشت میز بنشیند زیرا نوع مدیریت در جامعه ما می‌تواند مؤثر باشد.
وی در پایان گفت: شعار ما لبخند در مقابل اخم بود و اعلام کردیم از برنامه رقبای ما استفاده می‌کنیم ولی شاهد بداخلاقی‌های پس از انتخابات هستیم.
لازم به یادآوری است که در آغاز بیانیه شورای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت قرائت شد و سپس رضا صالح سخنان مبسوطی را در تبیین رویکرد انتخابات کشور بیان کرد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است