یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۳۸
آخرین اخبار
13 بهمن 1394 ، ساعت 13:40 2,752 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9824
مادر شهید طالب پور در دیدار ستاد دهه فجر آستانه‌اشرفیه:

شهید هانی طالب پور همیشه گوش‌به‌فرمان امام بود

مادر شهید هانی طالب پور در دیدار فرماندار و اعضای ستاد دهه فجر آستانه‌اشرفیه با وی گفت: شهید هانی طالب پور همیشه گوش‌به‌فرمان امام بود.
به گزارش جلال شرق ، وی با شرح خاطراتی از شهید اظهار کرد: زمانی که برادرش علی‌رضا جانباز بود و پدرش نیز در جبهه به سر می‌برد از من خواست که به جبهه برود و اصرار داشت که بچه‌ها عملیات دارند و باید به جبهه برگردد.
مادر شهید طالب پور ادامه داد: زمانی که وی بیش از ۱۳ الی ۱۴ روز به جبهه نرفته بود در خواب مادر شهید انصاری را دیدم که در خانه ما قرآن می‌خواند و من ازآنجا فهمیدم که پسرم هانی شهید شده است.
وی بابیان اینکه من هیچ‌گاه برای شهیدم شیون و زاری نکردم افزود: همانطوری که پسرم در وصیت‌نامه‌اش تأکید کرده بود که مادر! فقط برایم گریه کن من هم پس از شهادتش به وصیتش عمل کردم
در این دیدار فرماندار آستانه‌اشرفیه گفت: انقلاب ما مرهون جان‌فشانی و رشادت‌های شهداست و امنیتی که امروز در کشور ما حاکم است با نثار جان فرزندان شما حاصل آمده است.
رحیم حیدری بابیان اینکه کشورهای همسایه در و وضع امنیتی خوبی به سر نمی‌برند اظهار کرد: برای مدیران شهرستان فرض است که در ایام جشن‌های دهه فجر در خدمت شما باشند و برای عرض ادب به حضور شما و خانواده شهید بیایند.
وی از پدر و مادر شهید هانی طالب پور درخواست کرد که برای خدمت گذاری بهتر به مردم و شفاعت آنان از دعای خود مدیران این نظام را بی‌نصیب نفرمایند.
در پایان تابلوی مزین به‌عکس شهید وزندگی نامه وی از سوی فرمانده سپاه پاسداران آستانه‌اشرفیه به خانواده تقدیم شد.
در ادامه دیدار با خانواده‌های شهدا اعضای ستاد با پدر خانواده شهید علی رئوف، مادر شهید محمدتقی خوشحال و مادر شهید غلامحسین زندی دیدار و تابلو مزین به‌عکس شهید و آثار وزندگی نامه را تقدیم خانواده‌های معظم شهدا کردند
IMG_0651 IMG_0652 IMG_0658 IMG_0669 IMG_0676 IMG_0684 IMG_0685 IMG_0699 IMG_0709 IMG_0712 IMG_0726 IMG_0734 IMG_0744 IMG_0753 IMG_0754 IMG_0760 به گزارش جلال شرق ، شهیدهانی (حسین) طالب پور متولد ۱۳۴۵ هجری شمسی است که در تاریخ ۰۴/۱۲/۶۲ در منطقه عملیاتی دهلران براثر ترکش خمپاره به گردن و کتفش به شهادت رسید.
شهید علی رئوف متولد سال ۱۳۴۵ که در تاریخ ۱۲/۰۳/۶۵ در منطقه حاج عمران به شهادت رسید.
شهید محمدتقی خوشحال در سال ۱۳۳۹ دیده به جهان گشود در تاریخ ۳۱/۰۱/۶۱ براثر ترکش خمپاره در جنوب کشور به شهادت نائل آمد
شهید غلامحسین زندی متولد ۱۳۴۰ هجری شمسی است که در تاریخ ۱۰/۱۲/۶۱ در عملیات بیت‌المقدس در جبهه خونین‌شهر دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است