شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۳۲
آخرین اخبار
7 دی 1394 ، ساعت 13:00 3,049 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8411
با رأی اکثریت اعضای شورای شهر:

شهردار آستانه‌اشرفیه برکنار شد/ استدلال عضو شورا: حتی بهترین بازیکنان نیز تعویض می‌شوند!

شورای شهر آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز با طرح سوال از شهردار این شهرستان وعدم اقناع اعضای شورای شهر ، شهردار این شهر را برکنار کرد.
به گزارش جلال شرق ، رئیس شورای شهر آُستانه اشرفیه بابیان اینکه اعضای شورای شهر ضمن تقدیر از تلاش و زحمات مهندس شفیعی، گفت: با اختیاراتی که قانون این اجازه را به شورا داده است که بانظارت برشهردار انجام وظیفه کند ما در این مدیریت نقاط ضعف و قوت را شناسایی ودر قالب تذکر و سوال این کار را انجام دادیم تا پاسخگو ی برنامه های شورا و مردم باشیم.
محمد گلباغی افزود::ما هم چنان برای سال ۹۵ برنامه خواهیم داشت و اکنون در صدد جمع آوری نظرات هستیم تا برنامه های سال آینده را انجام دهیم.

IMG_6787
علی شفیعی شهردار آستانه اشرفیه ضمن دفاع از عملکرد خویش به تشریح بخشی از برنامه های خود پرداخت و گفت:بر اساس مستندات و ضمائم که موجود این جانب طبق برنامه های ابلاغی با نظر کلیه اعضای شورای شهر انجام وظیفه کردم.
ابراهیم نجفی و یوسف دوست جلالی دو نفر از اعضای شورای شهر آستانه اشرفیه به دفاع از عملکرد شهردار پرداختند و خدمات شهردار را در طول دو سال قابل تقدیر دانستند وخودشان را تابع تصمیم اکثریت اعضای شورای شهر دانستند.
حسن امیدوار در مخالفت با عملکرد شهردار گفت:ما انتظار داشتیم که شهردار در اجرای برنامه های شورا ،شهامت وشجاعت بیشتری داشته باشندواگر چه در طی دوره استیضاح ، شهردار تلاش خودبرای قانع کردن اعضای شورای شهر استفاده کرده است .
مجید همتی نیز در مخالفت باشهردار گفت:ظرفیت شورا بسیار بالاست و ما به حداقلی قانع نیستیم و هدف ما توسعه حداکثری در شهر است.
علیرضا تیغ نورد از دیگر مخالفان شهردار گفت:دلمان فقط برای شهر می تپد و هیچ غرض و مرضی برای استیضاح شهردار وجود ندارد ولی عدم شفافیت در دریافت عوارض و تخفیف ها از مواردی بود که اعضای شورا را دچار مبهم کرد.
مهدی رحمدل با اشاره به توانمندی شهردار گفت :نمره شهردار اگر چه خوب بود ولی از توانمندی و اندیشه بلند شورا با برنامه های خوبی که داشتیم مسیر را پیدا کردند ولی همانطوری که .بهترین بازیکنان دنیا نیر تعویض می شوند شاید برای تحرک بیشتر اینکار لازم باشد.
شهردار آستانه در پایان ضمن تقدیر از کلیه اعضای شورای شهر در پایان به بخشی از مطالب ارائه شده اعضای شورای شهر پاسخ دادند.
در پایان شورای شهر استانه اشرفیه با ۵ رای مخالف و ۲ رای موافق شهردار این شهر را برکنار کرد.

IMG_6776 IMG_6788 IMG_6797 IMG_6803IMG_6800

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است