یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۱۰
آخرین اخبار
6 اردیبهشت 1395 ، ساعت 19:27 2,306 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13759
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در دیدار با شهردار و شورای شهر:

شورا یک ظرفیت است و در طرح ایده‌ها به شهردار کمک و تقویت کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با وی به مناسبت تأسیس شورای اسلامی شهر گفت: شورا یک ظرفیت است و در طرح ایده‌ها به شهردار کمک و آن را تقویت کنند.
به گزارش جلال شرق، حجت‌الاسلام ساجدی که پس از شنیدن گزارش شهردار و اعضای شورای شهر و اظهار خوشحالی از این دیدار می‌گفت: احساس من این است در این شرایطی که هستیم و به اعتبار بودجه‌ای که دارند انگیزه دوستان شورا و شهردار برای فعالیت بیشتر شده است.
وی افزود: با حضور سلیمانی در سمت شهردار تحرک و نشاط در فضاهای عمرانی بیشتر و بهتر احساس می‌شود و امیدوارم در فرصت باقی‌مانده دوستان بتوانند کارنامه خود را بهتر و بیشتر کنند.
حجت‌الاسلام ساجدی بابیان اینکه فرصت زیادی برای شورای شهر باقی نمانده است و شورا و شهردار باید از زمان و فرصت باقی‌مانده حداکثر استفاده را برای ارائه خدمت از دست ندهند تصریح کرد: با توجه به مساعدت مسئولین شهر و هماهنگی‌های بین فرماندار، امام‌جمعه و نماینده و مسئولین ادارات اینکه هیچ‌گونه تنشی هم وجود ندارد برای کسانی که می‌خواهند خدمت کنند، فرصت خوبی برای کارهای مختلف است.
وی بابیان یک جمله معترضه در حمایت از شورا گفت: همین حمایت ما از شورا و شهردار بس که درباره قطع درختان نفی یا اثبات آن حرفی نزده‌ایم ولی عکس ما را با شهردار در انتقاد به قطع اشجار خیابان بهشتی در یک پلان در فضای رسانه‌ای قرار داده‌اند.
امام‌جمعه‌ی آستانه‌ی اشرفیه تلاش‌های شهردار آستانه‌اشرفیه را نشان از همدلی بین مسئولین و شورا دانست و گفت: از جلسه‌ی قبل که در ۲۶ دی‌ماه با شورا داشتیم تا این تاریخ که در خدمت شما می‌باشیم پیشرفت‌های خوبی از طریق شهرداری در حال انجام است.
حجت‌الاسلام ساجدی به ضعف جمع‌آوری زباله‌ها و بخش خدمات آن اشاره کرد و خاطرنشان کرد: ضعف خدمات در بخش زباله پیگیری شود و از سرریز شدن زباله‌ها در مکان‌های زباله که شکل نامطلوبی به فضای شهر می‌دهد جلوگیری شود.
وی تصریح کرد: تحرک شهردار در عمران شهری به چشم می‌خورد و خود این‌جانب از آدم‌های جسور و شجاع خوشم می‌آید و با توجه به توان ظرفیت شهردار، جسارت ایشان قابل‌تقدیر است.
وی با تأکید این مطلب که باید از رویه شهردار در اجرای پروژه‌ها استقبال کرد افزود: شورا در ایده پردازی و کمک به شهردار نباید عقب باشد زیرا باور داریم که شورا یک ظرفیت بسیار بالاست و باید در طرح ایده‌ها به شهردار کمک وی را تقویت کنند.
امام‌جمعه‌ی آستانه‌اشرفیه در خصوص طرح حرم، پارکینگ‌های شهری، تداوم اجرای بهره‌گیری از ظرفیت‌های بازار، همگامی و مشورت با مردم و تشکیل جلسات شورا با مردم طراحی کارهای اجرایی با معماری‌های تعریف‌شده سخنانی را بیان کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است