پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۵۰
آخرین اخبار
29 مهر 1394 ، ساعت 12:13 1,141 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4915
سید رضا جواد پور :

صنایع کشور قربانی تحریم های ظالمانه شدند

فرماندار شهرستان لنگرود در جلسه صبح امروز شورای بانک های این شهرستان گفت: صنایع کشور قربانی تحریم های ظالمانه شدند.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، سید رضا جواد پور اظهار کرد:  از دو ماه آینده که لغو تحریم ها صورت میگیرد بانک ها برای پاسخگویی به انتظارات بیشتر مردم آمادگی لازم راداشته باشند
سید رضا جوادپور فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه بعد از توافق هسته ای و برجام همچنین لغو تحریم ها از دو ماه آینده انتظارات مردم افزایش خواهد یافت تاکید کرد: بانک هاآمادگی لازم برای پاسخ به انتظارات مردم را داشته باشند .
فرماندار خطاب به روسای بانک ها و موسسات مالی لنگرود اظهار داشت :برای پیشبرد ماموریت ها مسوولیت واحد داریم و هر کدام نقشی ایفا می کنیم ،سیمای کلی وقتی زیباست که هر کس نقش خود را به درستی انجام دهد.
سید جواد رضا پور با بیان اینکه عمده تسهیلات بانکی برای بخش های حمایتی نظیر کمیته امداد و بهزیستی بوده تصریح کرد مردم مشکلات فراوانی دارند و به تسهیلات نیازمندند بنابراین انتظار میرود همکاری بیشتری با افرادی نظیر بازنشستگان که در آمد ثابت اما اندک دارند صورت گیرد.
وی به مشکلات واحدهای صنعتی به ویژه در شهرک های صنعتی پرداخت و خاطرنشان کرد:برخی از صنایع قربانی تحریم ها هستند که قرار بود ۳۰ درصد هدفمندی یارانه ها به این گروه تعلق گیرد که عملی نشد.کالاها در اثر رکود به فروش نرسید و گردش مالی صورت نگرفت و طبعا دچار مشکل شدند.

فرماندار تاکید کرد :اگرچه بانک ها و ادارات مالیات و تامین اجتماعی می خواهند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند اما معتقدم گاهی میتوان قانون را بقدری خم کرد تا جایی قانون شکنی نشود؛بنابراین انتظار میرود برای توسعه تولید و ایجاد اشتغال از صنایع حمایت شود.

فرماندار شهرستان لنگرود با اشاره به پایداری مردم در شرایط تحریم و حضورشان در تمامی صحنه ها همچنین قدرت سیاسی و امنیتی کشور در سایه ی سیاست های رهبری و تدبیر دولت اظهار امیدواری کرد مشکلات پیش رو با درایت مدیران شایسته یکی پس از دیگری مرتفع گردد.
در این جلسه روسای بانک ها و موسسات مالی لنگرود گزارشی از عملکرد،آخرین پرداختی ها و سود و سپرده های سال ۹۴ خود را ارایه دادند.

جلسه شورای بانک ۴ جلسه شورای بانک ها جلسه شورای بانک۳ جلسه شورای بانکها ۲

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است