پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۸:۰۴
آخرین اخبار
28 اسفند 1401 ، ساعت 16:20 204 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :77325
در جلسه طرح زهرا شناسی مطرح شد:

ضرورت ارتقای کیفیت طرح زهرا شناسی

سومین جلسه طرح زهرا شناسی به ریاست صادق کاظم خواه ؛معاون سیاسی _اجتماعی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزارشد .

به گزارش جلال شرق،صادق کاظم خواه ؛معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان با تاکید به تقویت در اجرای برنامه و کیفیت بخشی طرح گفت : ضمن تشکر از اجرای طرح «زهرا شناسی» درآستانه اشرفیه با اهداف شناخت سیره عملی حضرت زهرای و الگو گیری آن بانو ،لازم است این طرح با سابقه خوبی اجرایی در شهرستان تقویت شود.

وی افزود:با توجه به حضور مخاطبان اعم از دانش آموزان و اولیا لازم است برنامه ریزی مقدماتی قبل از اجرای برنامه و آسیب شناسی بعداز اجرای برنامه در دستور کار مجریان طرح زهرا شناسی قرار گیرد.

کاظم خواه همکاری دستگاه های ذی ربط در هرچه بهتر برگزارشدن این طرح را خواستار شد و گفت : دستگاه های اجرایی با فعال شدن در اجرای این طرح و انعکاس رسانی و اطلاع رسانی به همت رسانه ها دراین امر حسنه اقدام داشته باشند .
هلن افرازه ؛مسئول طرح زهرا شناسی درآستانه اشرفیه گزارشی از چند دوره برگزاری این طرح در آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر گفت و افزود: در تلاش هستیم که با ارتقای بخشی کیفیت این طرح ضمن افزایش شرکت کننده تاثیر آن را در زندگی خانواده ها شاهد باشیم .

هریک از اعضای حاضر نظرات خودرا به منظور هرچه بهتر برگزارشدن این طرح با قابلیت های اجرایی در استان بیام کردند .
جمع بندی فعالیت ها در ارتباط با برگزاری مراسم تجلیل از منتخبین دوره طرح زهرا شناسی و زمان آن ،تعیین میزان حمایت های مالی ادرات ،تشکبل کمیته های پشتیبانی ،تبلیغات با حضور اعضای مرتبط از مصوبات این جلسه بود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است