شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۳۶
آخرین اخبار
17 اسفند 1394 ، ساعت 19:58 2,094 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11797

طرح بازرسی نوروزی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوقی شهروندان استان گیلان

سرپرست اداره کل امور اجتماعی استانداری گیلان از اجرای طرح بازرسی نوروزی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان گیلان در این استان خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، یونس رنجکش گفت: این طرح با هدف بررسی چگونگی وضعیت خدمات دهی به گردشگران ومردم در آستانه نوروز ۹۵ انجام می شود به گفته وی، در مرحله اول اجرای این طرح که از تاریخ ۱۰ اسفند ماه اغاز شده است بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان اقدام به بررسی میدانی از وضعیت فعالیت مراکز خدماتی در بخش های مختلف کرده اند
وی افزود: گزارش بازرسی های انجام گرفته طی نامه ای به منظور رفع برخی کاستی ها در اختیار ادارات و نهادهای مربوطه قرار گرفته است.
به گفته دبیر کارگروه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استان گیلان هدف از اجرای این طرح در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم و افزایش رضایتمندی های عمومی است .
وی افزود: مرحله دوم اجرای طرح بازرسی از ۲۰ اسفند ماه تا ۲۰ فروردین ادامه دارد که در این مدت کلیه مراکز خدماتی نظیر بیمارستان ها ، داروخانه ها، مراکز اقامتی ، پایگاه های امداد خودرو، نمازخانه ها و رستورانهای بین راهی مورد بازرسی قرار می گیرند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است