سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۳:۳۷
آخرین اخبار
20 بهمن 1394 ، ساعت 11:15 1,870 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10212
مدیرکل تعاون روستایی در مراسم افتتاح ساختمان تعاون روستایی ششکل:

ظرفیت نگه‌داری محصولات کشاورزی در انبارهای تعاونی ۱۲۰ هزار تن است

مدیرکل تعاون روستایی در مراسم افتتاح ساختمان تعاون روستایی ششکل گفت: ظرفیت نگه‌داری محصولات کشاورزی در انبارهای تعاونی ۱۲۰ هزار تن است.
به گزارش جلال شرق ، تیمور رنگیدن با اشاره به دو وظیفه تعاون روستایی در بخش حاکمیتی و تصدی‌گری و با اعلام اینکه ۳۳۰ شبکه تعاون روستایی و تخصصی در گیلان فعالیت دارند اظهار کرد: اگر ما در چارچوب اساسنامه شرکت تعاونی‌ها عمل کنیم باید بدانیم که تعاون روستایی برای خدمت به خلق‌الله و کشاورزان است.
وی تصریح کرد: ما اعتقادداریم که می‌توانیم امنیت غذایی را در کشور به وجود بیاوریم و این امنیت در دست کشاورزان است.

IMG_2491
رنگیدن بابیان اینکه ما ۴۳۰ هزار اراضی باغی داریم و فقط ۶۰ تا ۷۰ هزار طرح تجهیز در طی سه دهه در این استان انجام‌گرفته است ولی با حمایت دولت و استاندار گیلان در طی ۵ سال ۵۰ هکتار تجهیز اراضی انجام می‌گیرد که تعاونی‌ها می‌توانند در این راه اقدام کنند.
مدیرکل تعاون روستایی در پایان تأکید کرد: اگر ما امنیت غذایی را در کشور به وجود بیاوریم به امنیت قضایی که جامعه نیازمند آن است دست خواهیم یافت.
در این مراسم رئیس اداره تعاون روستایی آستانه‌اشرفیه ضمن بیان تاریخچه تعاون روستایی از سال ۱۳۴۰ با عنوان شرکت سهامی زارعی گفت: آنچه در روستایی ششکل محقق شده است لطف خداوند و همکاری مسئولین استان و شهرستان بوده است.
محمد خشنود بابیان اینکه مجموعه تعاون روستایی ششکل در زمینی به مساحت ۷۰۰ مترمربع احداث‌شده است افزود: این مجموعه از اسفند سال ۹۳ آغاز و با هزینه‌ای نزدیک به ۱۸۰ میلیون تومان احداث‌شده است که ۱۰۰ میلیون تومان به‌صورت وام بلاعوض در اختیار این تعاون روستایی قرارگرفته است.
وی افزود: این مجموعه دارای ۱۶۰ مترمربع زیر بناست که دارای فروشگاه، دفتر کار و انبار است.
خشنود در پایان با درخواست از مسئولین شهرستان برای تخصیص اعتبارات لازم در کمیته برنامه‌ریزی گفت: انسانی که حس مسئولیت را قبول دارند باید به آن‌هم باور داشته باشند و مانند رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس که در مسئولیت خویش برای انقلاب و نظام جان‌فشانی کردند.

لازم به یادآوری است در ابتدای این مراسم مسعود جعفری مسئول تعاونی روستایی تولید نوآوران ششکل گزارشی را درباره راه اندازی شرکت تعاونی و اهداف شرکت برای تولید مطالبی را ارائه داد.IMG_2484

IMG_2450 IMG_2461 IMG_2467 IMG_2493

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است