چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۲:۲۱
آخرین اخبار
3 آبان 1394 ، ساعت 19:25 1,513 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5396
سید رضا جواد پور :

عاشورا ، جلوه استکبار ستیزی مکتب اهل بیت است

فرماندار لنگرود در نشست  ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان گفت: عاشورا ، جلوه استکبار ستیزی مکتب اهل بیت است

به گزارش جلال شرق ،  فرماندار لنگرود ضمن تسلیت ایام محرم از مردم و مسوولین بخاطر برگزاری مراسم عزاداری حسینی قدردانی کرد.

سید رضا جوادپور گفت : انتظار میرود با برنامه ریزی دقیق و همکاری مراسم اربعین و تجمع عاشوراییان در شب اربعین به نحو شایسته انجام گیرد.

فرماندار سپس با اشاره به حادثه ۱۳ آبان و شخصیت والای معمار کبیر انقلاب اسلامی افزود :نقش استکبار ستیزی امام راحل و معرفی اسلام ناب به مردم رنجور جامعه باعث ایجاد حوادثی چون ۱۳ آبان گردید و نظیر این رخدادها باعث پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ شد.

نماینده عالی دولت در لنگرود حماسه عاشورا را از جلوه های استکبار ستیزی مکتب اهل بیت عنوان نمود و اظهار کرد :در این مکتب است که هیچ ظالمی را تحمل نمی کنند و در راه مبارزه با ظلم و احقاق حق جان خود را تقدیم میکنند و اهل بیت شان به اسارت می روند.

وی تصریح کرد :انقلاب اسلامی نتیجه همین تفکر و ثمره ی مجاهدت امام راحل، شهیدان، صبر و پایداری مردم و هوشیاری رهبری است چنانکه امروزه هیچ دولت استکباری جرات نگاه کردن به کشور ما را ندارد.

ج ۱۳ ابان لنگرود جلسه برنامه ریزی ۱۳ ابان لنگرود

در این جلسه مسوولین برنامه های خود را درباره ی برگزاری هر چه بهتر برنامه ی روز ۱۳ آبان اعلام کردند.

مهم ترین برنامه های ۱۳ آبان امسال بدین شرح معرفی گردید ؛ برگزاری نشست های ویژه با خطبا،ائمه جماعات، ذاکران و مداحان به منظور تبیین رخداد سیزده آبان_برگزاری مراسم ویژه در دانشگاه با موضوع استکبار ستیزی _انجام تبلیغات محیطی با شعار استکبار ستیزی _برگزاری نقاشی و مقاله نویسی توسط دانش آموزان_برگزاری مسابقات ورزشی جام ۱۳ آبان _دیدار با خانواده های شهدا و حضور در گلزار شهدا _برگزاری تئاتر و حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است