چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۰۲
آخرین اخبار
15 بهمن 1394 ، ساعت 07:07 1,888 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9920

عده ای در کشور فقط جلوی پایشان را می بینند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عده ای در کشور فقط جلوی پایشان را می بینند و منافع ملی و دشمن را نمی بینند.

به گزارش جلال شرق ، محسن رضایی در یادواره ۱۸۰۰ شهید منطقه ۳ تهران افزود: اکنون کسانی عربستان را برای ناامنی منطقه راه انداخته اند و می خواهند وهابیت را وارد درگیری کنند اما در این شرایط کسانی به جای معرفی دشمن و امیدواری دادن به ملت و توجه به منافع ملی، فقط جلوی پایشان و صندلی هایشان را می بینند.
وی با بیان اینکه تنها جایی که در کشور مشکل وجود دارد در مسائل اقتصادی است گفت: اقتصاد از ابتدا دست لیبرال ها و تکنوکرات های کشور بوده است و آنها نمی گذارند سیاست های رهبر معظم انقلاب وارد اقتصاد شود.
رضایی افزود: اگر اینها اجازه می دادند نیروهای انقلاب اسلامی و سیاست های رهبری وارد اقتصاد شود، اکنون یک نفر بیکار نبود.
وی گفت: لیبرال ها و تکنوکرات ها خود این مسائل را در کشور ایجاد کرده اند اما اکنون از همه به ویژه رزمندگان و شهدا طلبکارند و ارکان نظام اسلامی را زیر سؤال می برند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه این افراد ۳۷ سال است که به روش خود ادامه می دهند، افزود: مردم باید بدانند مشکلاتی که با آن روبرو هستند از کجا ایجاد شده است.
رضایی گفت: جمهوری اسلامی داروی حل مشکلات تاریخی ملت ایران بوده و یک ودیعه الهی است.
وی افزود: جمهوری اسلامی یعنی ولایت فقیه و مردم سالاری دینی و اینکه دین از سیاست جدا نمی شود و ملت  ایران بر این اساس باید راه روشنی را در پیش بگیرد.
محسن رضایی با بیان اینکه انسجام درونی نظام بر اساس جمهوری اسلامی به وسیله ولایت فقیه حفظ می شود گفت: ولی فقیه ضامن حضور ملت در انتخابات است و موجب می شود دین از سیاست جدا و دیکتاتوری ایجاد نشود.
وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی مشارکت و اعتراض وجود دارد افزود: این مشارکت و اعتراض باید قانونی باشد و اگر کسی با فضاسازی و جوسازی اوضاع را به هم بزند و اعتراضات و شکایات از شورای نگهبان را به خیابان بکشاند و التهاب آفرینی کند، ضد انقلاب و ضد مسیر تاریخی ملت ایران و مقابل جمهوری اسلامی است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بی ثباتی جلوی پیشرفت کشور را می گیرد و آنهایی که آن طرف مرز هستند می آیند و از بی ثباتی سوء استفاده می کنند.
رضایی افزود: کسانی که می خواهند دین از سیاست جدا شود مخالف اصل نظام و جمهوری اسلامی هستند.
وی گفت: بعضی ها عده ای را به تحجر متهم می کنند اما باید از آنها پرسید چرا از لیبرال زده ها و غرب زده ها که ملت ایران دعوای آنها را در مشروطه تجربه کرد، سخن نمی گویند.
رضایی افزود: اکنون نیز عده ای تلاش مذبوحانه می کنند که دین از سیاست جدا شود و نسخه می نویسند که رهبری شورایی باشد و شورای نگهبان نباید دخالت کند.
وی با بیان اینکه باید مراقب این منازعات باشیم گفت: جمهوری اسلامی با هدایت دین، مردم را به صحنه می آورد و مردم حضور فعالی در عرصه های گوناگون دارند و ضمانت آن شخص رهبر معظم انقلاب اسلامی است که نمی گذارند مردم و ارکان حکومت از یکدیگر جدا شوند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: کسانی که در کشور دلسردی ایجاد و جوسازی می کنند مبنی بر اینکه دیگر کسی برای نامزدی در انتخابات وجود ندارد و یأس آفرینی می کنند هدفشان این است که مردم را از حکومت جدا کنند.
رضایی گفت: اکنون اصلاح طلبان  دو و نیم برابر کرسی های مجلس شورای اسلامی نامزد شرکت در انتخابات مجلس دارند اما چرا مردم را مأیوس می کنید؟
وی افزود: اینکه انقلاب اسلامی تا کنون پایدار مانده به دلیل وجود جمهوری اسلامی است.
رضایی گفت: جوانان مراقب باشند فریب تبلیغات دشمنان را نخورند زیرا آنان می خواهند جوانان را به پیشرفت ها بی اعتنا و درباره عقب ماندگی ها فریب دهند.
وی افزود: اینکه زمان اجرای برجام را ۸ سال قرار دادند برای این است که به خیال خود ۸ سال آینده جوانان ایران از مسیر انقلاب اسلامی خارج می شوند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جوانان ما پای انقلاب اسلامی ایستاده اند و نمونه آن رزمندگانی هستند که در سوریه می جنگند.
یادواره شهدای منطقه ۳ شهر تهران چهارشنبه شب در حسینیه ارشاد با حضور جمعی از خانواده های شهدا و بسیجیان این منطقه و خانواده های شهدای هسته ای برگزار شد.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است