یکشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
13 مرداد 1395 ، ساعت 16:40 1,839 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18986

عرصه قلم ، گام نهادن درعرصه راد مردان حقیقت جو است

در نشست ستادتکریم از روز خبرنگار از سوی نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه برنقش رسانه ها درارتقای آگاهی جامعه تاکید شد.

به گزارش جلال شرق ،مشاور رسانه ای  و مطبوعاتی نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با بیان اینکه خبرنگاران تلاش گران عرصه قلم در جامعه هستند گفت:گام نهادن در قلمرو پهناور فرهنگ و رسانه آنچنان سخت و دشوار است که تنها تعهد ، تخصص و یاری خداوند متعال می تواند رستگاری و سلامت را در این گذرگاه سخت برای خبرنگاران در پی داشته باشد .

علی رضاقاسمی با اشاره به نام گذاری ۱۷ مرداد  که مزین به نام خبرنگارشهید  محمد صارمی است ضمن تبریک  این روز به خبرنگاران رسانه ها اظهار کرد : عرصه خبرنگاری و قلم ، عرصه ای بس شگرف است که رادمردانی حقیقت جو در این راه قدم برداشته اند و شهید صارمی و شهدای دیگر از این نمونه اند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که گزارشگری و خبررسانی را یک حرفه ی با ارزش عنوان کرد ضمن تجلیل از شهید صارمی و دیگر خبرنگاران شهید استان گیلان  افزود : شهدای خبرنگار ، برای حفظ قداست قلم به مصداق آیه ی   «ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ» به دیدار معبود شتافتند

قاسمی خاطر نشان کرد : . خبرنگاران شهید در واقع انسان های آزاده ای هستند که شهادتشان برسنگینی تکلیف همه آنهایی که بی مدعا قدم در راه قلم نهادند ، می افزایند و باید به پاس تلاشگران این عرصه که خالصانه و با صداقت قلم می زنند ارزش آنان و جایگاهشان را گرامی بداریم .

در این نشست  درباره تقدیر از خبرنگاران شهرستانی هماهنگی های لازم به عمل آمد و مقرر شد طی نشستی  از همه دست اندرکاران عرصه خبری و گزارشگری که درشهرستان فعالیت دارند در روز شنبه تقدیر به عمل آید.

انتهای پیام

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است