جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
27 شهریور 1395 ، ساعت 21:24 341 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :21341

علما ربانی ، قدرت مطلق هستی را در ک کرده و به خداترسی دست یافتند+ تصاویر

حجت‌الاسلام محمد ساجدی در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خواهران آستانه‌اشرفیه  با توجه به جایگاه پیامبران و عالمان دینی گفت: علما ربانی ، قدرت مطلق هستی  را در ک کرده و به خداترسی دست می‌یابند .

به گزارش جلال شرق ، در ابتدای این مراسم  پس از خوش‌آمد گویی خانم علوی مدیر حوزه علمیه جلالیه معصومه،  امام جمعه آستانه اشرفیه  اظهارکرد :  آن‌کسی که قانون را زیر پا می‌گذارد و به دیگران خیانت می‌کند و حدودوثغور جامعه را نقص می‌کند  طبیعی است که از اعمال قانون نسبت به خویش بترسد.

وی با بیان اینکه  در نظام معرفتی دینی اگر کسی بتواند با درس گیری از محض پیامبر و علمای ربانی خداترس باشد به‌طور یقین از رفتار خود صیانت می‌کند خاطرنشان کرد : باید مرزهای دانش بشری را از طریق تحقیق ، توسعه داد و این توسعه مقدمه‌ای برای  خداترسی است.

حجت الاسلام ساجدی  آستانه‌اشرفیه  را یکی از پایگاه‌های مهم حوزه علمیه برشمرد که به وجود پربرکت آیت‌الله وحید تأسیس و به‌واسطه دیگر عالمان ربانی تداوم یافت و به تربیت طلاب بسیاری  توفیق یافت.

حجت‌الاسلام ساجدی ، همت و اقدام آیت‌الله امینیان را در فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم برای تأسیس حوزه علمیه اهل‌بیت و راه‌اندازی حوزه علمیه خواهران ستود و ادامه داد: همت والای این عالم ربانی در تأسیس این دو حوزه این فرصت را فراهم آورده که در تربیت طلاب و آموزش آنان برنامه‌ریزی کنیم .

وی در پایان تصریح کرد : حوزه علمیه برادران اهل‌بیت  در سال تحصیلی گذشته بر اساس ارزیابی  رتبه دوم استانی را کسب کرده است ولی ما هدف بلندتری داریم و تلاش می‌کنیم  به آن دست‌یابیم .

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است