شنبه, ۹ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
20 تیر 1395 ، ساعت 18:39 2,249 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17783

عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی آستانه اشرفیه آغاز شد( تصاویر )

مراسم کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولین تامین اجتماعی کشور و استان در محل سابق شعبه  اداری تامین اجتماعی این شهرستان بر زمین زده شد.

به گزار ش جلال شرق ، در مراسم افتتاحیه ابتدا دکتر شهدی نژاد مدیر کل درمان درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان ، دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و نایب رئیس کمیسیون درمان و بهداشت ، دکتر تاج الدینی معاون پارلمانی سامان تامین اجتماعی کشور ، حجت الاسلام دکتر محمد ساجدی امام جمعه آستانه اشرفیه درباره حوزه درمان و سلامت و پوش بیمه ای و اقدامات سازمان تامین اجتماعی در حوزه سلامت و… مطالبی را بیان کردند.

لازم به یاد آوری است در این مراسم دکتر امیری معاون اقتصاد و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی ، دکتر رضا امینی مشاور عالی  و مدیر کل تامور استانهای سازمان تامین اجتماعی کشور ، حق پرست مدیر کل سازمان تامین اجتماعی گیلان ومسئولین ادارات و نهادهای آستانه اشرفیه  و… حضور داشتند .

به گزار ش خبرنگار جلال شرق ، درمانگاه تامین اجتماعی آستانه اشرفیه که در ۴ طبقه و به مساحت درمانی ۱۸۰۰متر مربع و مساحت اداری ۱۹۰۰متر مربع ساخته می شود که بخش درمانی آن طبقه همکف و طبقه اول و بخش اداری آن در طبقات دوم ، سوم و چهارم ساخته می شود.

بخش درمانی این درمانگاه شامل اورژانس ، پزشک عمومی ، آزمایشگاه تشخیص طبی ، دندان پزشکی ، داروخانه  خواهد بود که مدت زمان برای افتتاح آن ۱۸ ماهه و با ۳۰ پزشک آغاز به کار خواهد کرد و پس از افتتاح و گسترش آن از لحاظ تجهیزات مورد نیاز به یک درمانگاه تخصصی تبدیل خواهد شد.

آستانه اشرفیه دارای ۹۶۳۲ نفر  و بندر کیاشهر ۵۱۰۴ نفر بیمه شده تامین اجتماعی اعم از اجباری ، حرف و مشاغل آزاد ، اختیاری ، قالی بافان و صنایع دستی ، رانندگان ، کارگران ساختمانی ، خادمین مساجد و بیمه بیکاری  دارد که تعداد ۱۹۲۴نفر در آستانه اشرفیه و ۱۴۱۱ نفر در بندر کیاشهر مستمری بگیران این سازمان در بخش باز نشسته ، از کار افتاده و بازمانده می باشند

بر اساس آمار ارائه شده جمع بیمه شدگان و مستمری بگیران اصلی و تبعی شهرستان استانه اشرفیه ۴۵هزار ۷۵۰نفر هستند که از این تعداد ،شعبه آستانه اشرفیه ۳۰هزار ۷۵۰نفر و شعبه بندر کیاشهر ۱۵هزار نفر می باشد

تصاویر زیر   توسط محمد جواد داداشی ثبت و ضبط شده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است