چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
1 دی 1396 ، ساعت 19:54 1,959 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :35771
شهردار آستانه‌اشرفیه :

فاز دوم بوستان دکتر حشمت ، تا دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد

 

شهردار آستانه‌اشرفیه از اجرای عملیاتی و آماده شدن فاز دوم بوستان دکتر حشمت تا دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق  ، دکتر غلامرضا سلیمانی  در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر  آستانه‌اشرفیه  ضمن یاد و خاطره شهدای ۹ دی این شهرستان در سال ۵۷  این  روز را از ایام  به‌یادماندنی دوران انقلاب اسلامی در این شهرستان نام برد و گفت:  با توجه به فرارسیدن دهه فجر شهرداری این شهرستان  در دهه  فجر نسبت به تزیین ، خیابان‌ها و میدان‌ها سطح شهر اقدام خواهد کرد.

وی به آماده شدن بعضی از پروژه‌ها در دهه فجر در این شهرستان پرداخت  و اظهار کرد : فاز دوم بوستان دکتر حشمت شامل پیاده راه‌سازی ، چراغانی ، فضای سبز ، دیوار سازی ، نصب نرده  و ست ورزشی  بااعتباری بالغ‌بر ۵۶۰ میلیون تومان   تا دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی احداث ایستگاه دوم آتش‌نشانی ، به مساحت  ۴۶۰ مترمربع در ۳ طبقه و بااعتباری بالغ‌بر ۴۵۰ میلیون تومان را از پروژه‌های نمونه استانی برشمرد و افزود : میدان خوش‌سیرت و تعریض بلوار  شهید خوش‌سیرت به طول ۷۰۰ متر بااعتباری ۳۸۰ میلیون تومان  نیز از پروژه‌هایی است که انشا الله به پایان خواهد رسید .

دکتر سلیمانی ، بازگشایی ، زیرسازی و جدول‌گذاری  و آسفالت  بلوار امام حسین به‌طرف پل بهمنیار  به طول ۱۵۰۰متر بااعتباری بالغ‌بر ۸۰۰ میلیون تومان ،تعریض ، جدول‌گذاری و زیرسازی و اسفالت  بلوار جدیدالاحداث سردار شهید نادر  شفیعی  به طول ۸۵۰ متر  را  از دیگر پروژه‌های شهرداری  برشمرد و از اداره راه و شهرسازی در آسفالت این خیابان‌ها تقدیر و تشکر کرد.

شهردار آستانه‌اشرفیه در خصوص سرمایه‌گذاری یک بخش خصوصی  در پارک ساحلی برای احداث یک سالن سرپوشیده گفت: بااینکه سرمایه‌گذاری که در پارک ساحلی بیش از۲ تا ۳میلیارد تومان هزینه کرده  است ولی  در ایام باران و برف  مردم محل یا سالنی برای  تفریح نداشتند   و با کمک بخش خصوصی یک سالن سرپوشیده با ابعاد  ۴۶۰ متر در حال احداث است که قطعات  آن خریده شده است و در دهه فجر  بااعتباری بالغ‌بر ۹۰۰ میلیون تومان افتتاح  و مورد بهره‌برداری خواهد گرفت.

سلیمانی هم‌چنین یادآور شد که دو پروژه تعریض و جدول‌گذاری و زیرسازی  جاده لشت نشا  وانتهای خیابان شهید منتظری تا پل کماچال در صورت آماده شدن در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است