چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۴۱
آخرین اخبار
6 دی 1394 ، ساعت 17:07 814 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8369
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

فرمانداری آستانه‌اشرفیه نسبت به همه داوطلبان بی‌طرف خواهد ماند

فرماندار آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست انتخابات رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه یار این شهرستان گفت: فرمانداری این شهرستان با پایان یافتن ثبت‌نام داوطلبان و آغاز تاییدصلاحیت آنان از سوی هیئت اجرای و نظارت نسبت به همه داوطلبان بی‌طرف خواهد بود.
به گزارش جلال شرق ، اسماعیلیان با اشاره به ثبت‌نام ۲۵ نفر داوطلب در عرصه انتخابات در این شهرستان گفت: با رویکردی که نظام و دولت و نشاط و امیدواری که در جامعه ایجادشده است همه گروه‌ها و سلایق سیاسی و جناح بدون هیچ‌گونه محدودیتی توانستند در انتخابات نام‌نویسی کنند که نشان از ظرفیت بالای نظام در عرصه ملی و بین‌المللی است.
وی بابیان اینکه رویکرد این‌جانب به‌عنوان رئیس شورای آموزش‌وپرورش یک رویکرد فرهنگی است افزود: محور کار خود را در فرمانداری این شهرستان با کارکرد فرهنگی اعلام کردم و علاقه مندم اگر کاستی های است به‌عنوان یک مدیر هماهنگ‌کننده زمینه توسعه و زیرساخت‌های آموزش‌وپرورش اقدام نمایم.
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز گیلان نیز در این نشست گفت: آستانه‌اشرفیه از وضعیت خوبی در شاستان برخوردار است و پس از رحلت سجاد قربانی باید کسی در این عرصه ورود کند که فرد خیر و مدرسه‌ساز باشد.

IMG_6601
بهمن یعقوبی با تشریح اقدامات خیرخواهانه خیرین آستانه‌اشرفیه در اهدای زمین و ذکر نام‌های آنان از حاضران در نشست درخواست کرد که برای بهره‌مندی از توسعه صندوق مدرسه یار در این نشست روسای مجمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه یار را برای تسریع در امور به‌طور جداگانه انتخاب نمایند.
رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز گیلان نیز ضمن تمجید از حضور فرماندار آستانه‌اشرفیه در این نشست گفت: اسماعیلیان از نخبگان مدیریتی استان گیلانم است که دارای اندیشه فرهنگی است.
سید ابوالقاسم میر مسعودی حسین اسماعیلیان را از خیرین گمنام مدرسه‌ساز این شهرستان نام برد و افزود: ایشان از خانواده معظم شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس است و باید از این شخصیت فرهنگی و اجتماعی بهترین بهره‌ها را برد.
مدیر آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه نیز در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت مدارس این شهرستان گفت: خیرین مدرسه‌ساز در حل تنگناهای آموزشی و مشکلت مدارس همیشه به‌عنوان ایثارگرانی گمنام در خدمت فرزندان این جامعه بوده‌اند.
اسماعیل همایونی افزود: خیرین مدرسه‌ساز بدون هیچ‌گونه چشمداشتی از کمک به آموزش‌وپرورش برای دانایی و دانش فرزندان این آب‌وخاک، سرمایه‌های خود را برای رضای خود هزینه می‌کنند و با کمک خود برای رشد نونهالان و فرزندان این آب‌وخاک، زمینه توسعه علمی نظام اسلامی را فراهم می‌سازند.

IMG_6607
دبیر شورای آموزش‌وپرورش از تلاش‌های خیرین مدرسه‌ساز این شهرستان تجلیل کرد و ادامه داد: ما دست نیاز به‌سوی همه خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه یار دراز می‌کنیم و امیدواریم با اجابت به درخواست ما در کاهش مشکلات آموزش‌وپرورش این شهرستان گامی مؤثر برداریم.

 
در ادامه این جلسه اسماعیل لطفی نژاد جلالی با اکثریت آرا به‌عنوان رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز و محمد مقتدر شعار به‌عنوان رئیس مجمع خیرین مدرسه یار انتخاب شدند که به همراه رئیس

آموزش‌وپرورش این شهرستان و با هماهنگی مجمع خیرین استان با شناسایی ضعف‌ها و چالش‌های آموزشی درصدد رفع تنگناهای آن با همکاری خیرین اقدام خواهند کرد.

IMG_6585 IMG_6587 IMG_6593 IMG_6605 IMG_6606

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است