چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
11 مرداد 1395 ، ساعت 08:03 1,563 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18872

فرماندار آستانه‌اشرفیه خواستار تسریع در بهره‌برداری آب روستایی به شیوه B.U.T شد

فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار با مدیرعامل آبفای روستایی خواستار راه‌اندازی تسریع در بهره‌برداری آب روستایی به شیوه B.U.T شد.

به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری بابیان اینکه باید تلاش کنیم با این بضاعت اندک در کمیته برنامه‌ریزی بخشی از مشکلات فرا روی آب روستایی را حل کنیم اظهار کرد: برای دریافت اعتبارات بیشتر از معاونین وزیر آمادگی فرمانداری را برای همراه با مدیرعامل و نماینده اعلام و هر جا ضرورت ایجاب کرد در خدمت شما باشیم.

وی با اشاره به در اختیار داشتن بیش از ۹۵% اعتبارات کشور در بخش‌های مختلف در دست وزیران افزود: در اجرای پروژه‌ها، ادارات مکمل هم هستند و دست همدیگر را گرفته و به همدیگر یاری می‌رسانند و خوشبختانه این همراهی و همدلی در بین مدیران این شهرستان وجود دارد.

حیدری به اجرای پروژه فاضلاب روستای کیسم و تملک زمین احداثی اشاره کرد و خواستار به سامان رسیدن این پروژه عمرانی شد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه بااهمیت برشمردن مجموعه آب‌رسانی سایت خوش‌سیرت دهستان کیسم که آب شرب روستاهای لاهیجان، لنگرود و آستانه‌اشرفیه تأمین می‌کند ضمن ضروری دانست احداث آزمایشگاه در کنار این سایت به راه‌اندازی چاه‌های فلمن در این شهرستان پرداخت و یادآور شد: وجود این چاه‌ها در بروز کم‌آبی می‌تواند کمکی برای تقویت آب شرب روستایی و شهری باشد و در صورت نیاز آن را وارد مدار کرد.

حیدری درباره به‌کارگیری بخش خصوصی برای اتمام آب‌رسانی به روستاهای باقی‌مانده شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: در مورد آب‌رسانی به شیوه B.U.T هم انتظار داریم که این کار توسط پیمانکار بخش خصوصی به سامان برسد و قول‌هایی که به مردم داده‌شده محقق شود و این مردم اعتمادشان انشا الله به‌نظام و مسئولین جلب و جذب شود.

در این نشست که محمدحسین قربانی نماینده مجلس، فر امینی مدیرعامل آب روستایی گیلان، شاهینی مجری طرح B.U.T و هاتف مدیر آب روستایی شهرستان آستانه‌اشرفیه حضور داشتند چالش و اقدامات انجام‌گرفته در حوزه آب روستایی و مشکلات فراروی آن موردبحث و بررسی قرار گرفت.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است