دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۴۹
آخرین اخبار
22 اردیبهشت 1395 ، ساعت 15:31 1,927 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14664

فرماندار آستانه اشرفیه : جانبازان سرمایه های انقلاب و نظام هستند.

به مناسبت ولادت سقای دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس ( ع ) و روز جانباز ، فرماندار آستانه اشرفیه در دیدار با جانبازان و فرزندان جانباز شاغل در فرمانداری این شهرستان گفت: جانبازان سرمایه های انقلاب و نظام هستند.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد : آنهایی که جانباز انقلاب هستند در فضایی که در جبهه و جنگ وجود داشت امکان هر لحظه به شهادت رسیدن برای آنان وجود داشت و امروز جانبازان ، شهدای زنده ایران اسلامی هستند و رنج هایی زیادی را نیز متحمل می شوند.

وی با بیان این سخن ، آنانی  که در دوران دفاع مقدس به جبهه رفتند برای دریافت درجه دوشی و یا درصد جانبازی نبود افزود : کمک  خانواده ها به جانبازان می تواند در آرامش و آسایش آنان تاثیر گذار باشدو نقش شما که فرزندان جانباز هستید در ترمیم این آرامش و ایجاد شرایط روحی بهتر بسیار موثر است.

حیدری به آثار مخرب جنگ در شرایط روحی و روانی نیروهای رزمنده در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یاد آور شد : آثار و فشارهای جبهه بر روی انسانها ، مخرب آور و بسیار سخت است و این آثار مخرب را امروز هم در جامعه می توانیم  از شیمیایی شدن رزمندگان تا قطع عضو و از دست دادن سلامتی و.. مشاهده کنیم .

در این دیدار بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه ضمن تبریک ولادت ابوالفضل العباس ( ع ) و روز جانباز گفت: فرماندار این شهرستان از جانبازان دوران دفاع مقدس در سال ۶۱ است که باید از تلاش های ایشان در راستای همدلی و همراهی مردم و نظام تقدیر و تشکر کرد.

محمد حسن خواه افزود : نمی توان در یک نشست و یا یک تقدیر ارزش و ایثارگری های جانبازان را ارج گذاشت زیرا در واقع جانبازان همانند خورشیدی در جامعه هستند که نور شهدای زنده را با خود به همراه دارند اگر چه خود شهدا نیز زنده و جاویداست.

در این دیدار به جانبازان و فرزندان جانباز به رسم یاد بود لوح تقدیر و هدایایی داده شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است