چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
10 مهر 1395 ، ساعت 10:12 1,785 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :21983

فرماندار آستانه اشرفیه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی :امنیت روانی با توپ و تانک ایجاد نمی شود.

فرماندار آستانه اشرفیه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامیاین شهرستان گفت: امنیت روانی با توپ و تانک ایجاد نمی شود.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه جایگاه مردم در اسلام و دیدگاه ائمه معصومین به عنوان سرمایه اجتماعی نگریسته می شود اظهار کرد: انسان برای بهتر زندگی کردن نیاز به امنیت دارد و امنیت روانی یکی از مهمترین امنیت ها است.

وی با امنیت روانی در جوامع بشری   اشاره کرد و افزود : جامعیت بشری با امنیت روانی در کمال آرامش روحی و روانی به امور زندگی روز مره خود می پردازند  که این امر از عملکرد کلیه دستگاه ها از جمله خانواده ، آموزش و پرورش و نهادهای حقوق و قضایی و به ویژه نیروی انتظامی حاصل شده است.

رحیم حیدری با بیان اینکه امنیت روانی قرار نیست با توپ و تانک ایجاد شود خاطر نشان کرد : خیلی از جوامع امنیت را یک وضعیت تعریف می کنند که بسیار شکننده و ناپایدار  است ولی در جامعه اسلامی ما امنیت با مشارکت مردم و نهادها ی اجتماعی رقم می خورد که پایدار  بوده و است .

وی به نا امنی در کشورهای حاشیه مرزی ایران اسلامی اشاره کرد و با بیان اینکه خیلی از افرادی که مدعی برقراری امنیت در کشورشان هستند با نا امنی روبرو و گرفتار شده اند افزود : به لطف خدا ی متعال ، کشور ما امنیت خوبی را داراست و در کمال امنیت قرار دارد.

فرماندار آستانه اشرفیه به ۱۳ هزار شهید ، ۲۰ هزار جانباز و ۲ هزار آزاده نیروی انتظامی اشاره کرد و خاطر نشان کرد : یکی از آیتم های اقتدار نیروی انتظامی در ایران ، شهدا هستند .

وی هفته ناجا را فرصتی برای واکاوی فعالیت های این نیروی برشمرد و هفته نیروی انتظامی را به همه نیروی های ناجای شهرستان ، استان و کشور تبریک گفت.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است