چهارشنبه, ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
12 مرداد 1395 ، ساعت 22:20 1,683 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18960

فرماندار آ ستانه اشرفیه به هماهنگی ادارات در حیطه کاری تاکید کرد

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست ستاد حفاری  شهرستان که عصر امروز در دفترفرماندار ی برگزار شد بر لزوم احترام متاقبل و هماهنگی  مدیران  در حیطه کاری در اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد.

به گزار ش جلال شرق ، رحیم حیدری بااشاره به فضای همدلی و همیاری بین مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برای پیشرفت پروژه های عمرانی خاطر نشان کرد : در اجرای پروژه ها باید حرمت حدود مسئولیت ها و اختیارات ادارات را نگه داشت .

وی با بیان اینکه در اجرای پروژه ها علی الاصول و علی القاعده باید همکاری شود افزود : اصل بر این نگذاریم که کار را انجام دهیم و بعد بگو ئیم بر اساس همکاری کار پروژه را شروع کرده ایم .

حیدری تصریح کرد : هیچ اقدامی در حیطه مسئولیت دیگر ادارات انجام نگیرد که باعث ناراحتی مدیر آن اداره گردد و بر اسا س قانون مانع اقدام کار اجرایی یا پروژه شود .

وی با تاکید به این نکته که  اول برای خود ارزش قائل شویم و بعد به ادارات دیگر به عنوان مدیران متناظر احترام قائل شویم خاطر نشان کرد : از این به بعد هر اداره ای خارج از مسایل حیطه اداری بدون هماهنگی اقدامی را انجام دهد  مورد حمایت ما قرار نخواهد گرفت .

در این نشست رئیس اداره آبفار در خصوص حفاری و انتقال لوله آب به روستای ریشونده اداره برق در باره حفاری های انتقال کابل زیر زمینی ، بنیاد مسکن در خصوص طرح هادی روستایی و رئیس اداره راه ، مسکن و شهرسازی درباره مسایل و مشکلات حفاری های حوزه این اداره مسایل خود را مطرح و هماهنگی های لازم به عمل آمد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است