چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
2 شهریور 1395 ، ساعت 13:50 1,990 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19966
فرماندار آستانه اشرفیه در دیدار مسئولین با امام‌جمعه :

فرماندار در دیدار مسئولین با امام‌جمعه : ۱۰۹ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۴۷۰ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار مسئولین این شهرستان با حجت‌الاسلام محمد ساجدی امام‌جمعه این شهرستان گفت: در هفته دولت ، ۱۰۹ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۴۷۰ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری افزود : سال گذشته ۷۳ پروژه بااعتبار ۳۷ میلیارد تومان و امسال ۱۰۹ پروژه بااعتبار ۴۷ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد  که ازلحاظ تعداد پروژه‌ها ۴۹ % افزایش و ازلحاظ میزان هزینه ۲۴ درصد افزایش داشتیم و این علی‌رغم تمام مشکلات مالی بود که دولت در کمبود اعتبارات داشت.

وی افزود : کارهای عمرانی نسبت به سالهای قبل ما نه اینکه کمتر نشده است بلکه پیشرفت داشته‌ایم و از ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبارات هزینه شده ، پ ۶/۱۹ در صد اعتبار ملی ، ۹/۵ درصد اعتبار استانی و بقیه سایر منابع و شهرستانی بوده است.

نماینده عالی دولت در آستانه‌اشرفیه خاطرنشان کرد : در هفته دولت از حیث آب روستایی  و گاز روستایی به‌عنوان شهر سبز اعلام خواهیم شد و این‌ها با تلاش همه مسئولین این شهرستان بوده است که مسئولین ادارات در صورت بروز مشکلات اداری مربوط به پروژه‌ها ، در کنار هم به بررسی مشکلات پرداخته و ضمن بررسی آورده‌های خود در حل آن اقدام کردند که این تعامل شاید در سطح استان بی‌نظیر باشد.

وی بابیان اینکه مسئولین این شهرستان و شورای تأمین با وقت گذاری ، تدبیر فداکاری که انجام می‌دهند ما شاهد هستیم که عملکردهای ادارات به‌خوبی در حال انجام است خاطرنشان کرد : علیرغم همه تنگناهای که برای دولت وجود دارد با توجه به دسیسه‌های استکبار که علاقه‌مند نیست که نظام ما و دین اسلام به‌عنوان یک دین موفق باشد ولی توانستیم ازلحاظ علمی ، سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی به موفقیت‌های چشمگیری دست‌یابیم  و به جهانیان  بگوییم که اسلام هم ؛  دین حکومت است .

حیدری یادآور شد : تصورهای بعضی‌ها بعد از قطعنامه ۵۹۸این بود که بعد از پذیرش قطعنامه ، راه نفوذ برای استکبار هموار خواهد شد ولی الحمدالله یک باب جدیدی از جهاد علمی و سازندگی  در دولتمردان  و متولیان کشور فراهم که توانست  آثار تخریب‌های دوران جنگ را جبران و کشور را به سمت شکوفایی حرکت در عرصه جهانی حرکت دهد.

حیدری به موضوع تحریم‌های ظالمانه به خاطر دست یافتن به دانش هسته‌ای ایران اشاره کرد و بیان کرد :  شورای امنیت  با ۶قطعنامه و هم‌چنین ایران را که در  ذیل ماده ۷ شورای امنیت برده بود، هر کشوری می‌توانست به ایران حمله کند و چهره صلح‌طلب ایران اسلامی را به‌عنوان یک چهره جنگ‌طلب و مخل امنیت جهانی در نزد جهانیان معرفی کرده  و ایران هراسی را باب کرده بودند.

وی بابیان اینکه در هیچ‌کدام از توافقنامه‌های سیاسی تاریخ معاصر،  ایران نتوانست مثل توافق برجام به یک توافق برابر دست یابد افزود : این اولین بار است ایران در موقعیت برابر در مقابل ۶ کشور ابرقدرت جهانی، به‌عنوان هفتمین کشور به بحث نشست به‌طوری‌که وزیر امور خارجه امریکا ۲۱ روز از محل مذاکرات خارج نشد زیرا در جزئی‌ترین واژه‌های مذاکرات کارهای کارشناسی و بحث و گفتگو شده بود.

 

فرماندار آستانه‌اشرفیه تصریح کرد : در عرصه منطقه‌ای که استکبار جهانی که در رأس آن‌ها امریکاست ، همیشه درصدد انکار نقش ایران بودند امروز به‌جایی رسیدند که ایران را باید در موازنه‌ها و مبادله‌های منطقه‌ای دخالت دهند

وی ادامه داد: در عرصه سیاسی داخلی آن فضا به وجود آمده است که این دولت  و سایر سران قوا کمترین مشغله سیاسی را برای مقام معظم رهبری ایجاد کرده‌اند و همه موضوعات در فضای بسیار خوب بین سران قوا حل‌وفصل می‌شود  که  به همان تناسب به استان‌ها و شهرستان‌ها این گفتمان ، تسرّی پیداکرده است .

وی از امام‌جمعه این شهرستان به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه  در شهرستان که در ایجاد وفاق ، همدلی و هم‌زبانی بین مردم و مسئولین تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر کرد.

.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است