پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۱۲
آخرین اخبار
20 خرداد 1395 ، ساعت 13:47 1,667 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16092

فرماندار لنگرود : قهرمانان به عنوان الگوی جوانان مطرح هستند

فرماندار لنگرود در جلسه حمایت از سامان رضی قهرمان پارا المپیکی این شهرستان گفت :از حیث قهرمان شاخص هستیم اما از لحاظ حمایت موفق نبوده ایم

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، به منظور حمایت از سامان رضی قهرمان پارا المپیکی رشته وزنه برداری شهرستان لنگرود پیش از ظهر امروز نشستی با حضور فرماندار ،نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، روسای ادارات ورزش و جوانان و هلال احمر ، عضو شورای اسلامی شهر و اصحاب رسانه در فرمانداری لنگرود برگزار شد.
در این جلسه سیدرضا جوادپور با اشاره به اینکه شهرستان لنگرود از حیث پرورش قهرمان جزء شهرستان های برتر است اظهار کرد :قهرمانان تلاش بسیار برای رسیدن به مقام قهرمانی می کنند و قهرمانان برند های شهرستان هستند اما متاسفانه ما در حمایت از آنان موفق عمل نکرده ایم.
فرماندار لنگرود گفت :ورزشکاران هم به لحاظ جسمی و هم روحی باید در آمادگی کامل بسر برند و این نیازمند حمایت همه جانبه از آنان است.

وی افزود :نهادهای ما دارای بودجه کافی نیستند بنابراین باید به گونه ای دیگر از آنان حمایت کرد.

جوادپور دو مقوله اشتغال و حمایت برای اعزام به مسابقات را از موضوعات مهم دانست و گفت :انتظار قهرمانی از ورزشکارانی که آینده شغلی ندارند و از نظر مالی هم توانمند نیستند و حمایت نمی شوند انتظار درستی نیست.
وی تصریح کرد :باید بحث اشتغال ورزشکاران قهرمان حتی پیشکسوتان رصد وبررسی گردد.

سید رضا جوادپور با بیان اینکه قهرمانان به عنوان الگوی جوانان مطرح هستند و سرنوشت آنان باعث ترغیب و تشویق جوانان میشود خواستار گردآوری اسامی ورزشکاران افتخار آفرین و رسیدگی به آنان شد.
فرماندار شهرستان لنگرود تاکید کرد بحث اشتغال سامان رضی قبل از اعزام به مسابقات، به جد پیگیری گردد و مسوولیت آن را شخصا به عهده خواهم گرفت.

photo_2016-06-09_13-21-25

در این جلسه مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی مشکل اشتغال ورزشکاران و عدم حمایت را مشکل کل کشور دانست و عنوان کرد :زمانی که در اوج احساسات هستیم قهرمان مطرح است اما پس از آن حتی در سازمان مربوطه جایگاهی ندارد.
وی اظهار کرد :وزارت ورزش باید عزم جدی نموده، این امر را ساماندهی نماید.
لاهوتی اضافه کرد :در سطح شهرستان نیز باید معیاری تعریف گردد و متناسب با درجه قهرمانی نسبت به حمایت ورزشکار اقدام گردد.

نماینده شهرستان لنگرود در خصوص اشتغال سامان رضی در شهرداری لنگرود گفت :پی گیر کار ایشان خواهم بود و موافقت استاندار را خواهم گرفت.

گفتنی است سامان رضی وزنه بردار لنگرودی نایب قهرمان مسابقات پارا المپیک بازی های اینچیون کره جنوبی است که به اردوی تیم ملی برای شرکت در رقابت های پارا المپیک ریو دو ژانیرو راه یافته است.

گزارش از سیمین احمدی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است