چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
27 فروردین 1396 ، ساعت 19:55 1,863 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :27687
فرماندار آستانه‌اشرفیه :

فصل الخطاب ما در انتخابات قانون است

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست مشترک شورای تأمین با ناظرین شورای نگهبان و هیئت‌های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری  و نظارت  شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت:  فصل الخطاب ما در انتخابات،  قانون است.

به گزارش جلال شرق ،  رحیم حیدری ضمن اظهارتاسف و تسلیت درگذشت جمعی از هم‌وطنان ما در سیل اخیر   و با اشاره به حساسیت کشور در انتخابات اظهار کرد : همه تلاش مجریان و متصدیان انتخابات بر اساس منویات رهبری پایه‌گذاری شده است که یک انتخابات سالم و پرشور برگزار کنیم .

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به روند خوب برگزاری انتخابات  ، ملاک برای همه هیئت‌های اجرایی و نظارت  قانون و عمل به آن باشد تا دستاوردی برای دوستان انقلاب  و بازدارنده در مقابل دسیسه‌های دشمن باشد.

در ادامه سید محمد جعفری با اشاره به حضور داوطلبان در انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری گفت: این‌همه حضور  داوطلبان حاکی از اقتدار نظام اسلامی و نشانه مردم‌سالاری دینی در جامعه است.

مسئول نظارت شورای نگهبان در آستانه‌اشرفیه افزود : به این افتخار می‌کنیم که در نظام ما علاوه بر نظارت و عوامل اجرایی این فرصت در اختیار نمایندگان داوطلبان به وجود آمده که در پای صندوق رأی خود یک نماینده داشته باشند.

فرمانده سپاه پاسداران آستانه‌اشرفیه انتخابات را یک شاخص مهم مردم‌سالاری دینی در نظام اسلامی ایران نام برد.

سرهنگ حسن فیضیان  افزود : شورای تأمین برای ایجاد رقابت سالم و ایجاد یک بستر مناسب است تا مردم با طیب خاطر پای صندوق‌های رأی حضور یابند.

دادستان آستانه‌اشرفیه نیز  انتخابات را یک حماسه سیاسی بزرگ برشمرد که حضور  مردم در پای صندوق‌های رأی به‌عنوان بهترین سلاح بازدارنده در مقابل دشمن است.

علی راشد با توجه به بصیرت مردم ایران در ادوار گذشته در انتخابات افزود :  تمام برنامه‌ریزی‌های دشمن این است که مردم را از صف انقلاب جدا کند و اگر این تحقق یابد  در آن زمان مرگ انقلاب خواهد بود.

وی اظهار کرد : انتخابات تجلی اراده سیاسی مردم است  زیرا با توجه به جریانات متفاوت سیاسی و گروهی در ایران ، مردم هرکسی را که انتخاب کنند برای ما حجت است.

دادستان آستانه‌اشرفیه  تأمین امنیت حضور حداکثری مردم در انتخابات و ایجاد امنیت روانی در جامعه بدون هرگونه شائبه‌ای را از برنامه‌های دستگاه قضا برشمرد  و تصریح کرد : دستگاه قضا با هرکسی که تخلف کند برخورد خواهد کرد.

در این نشست فرماندهی نیروی انتظامی و معاون اداره اطلاعات آستانه‌اشرفیه مطالبی را درباره تبلیغات زودرس  در گروه‌های مجازی و پی گیری آن  از سوی دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی  گزارش دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است