پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
1 دی 1395 ، ساعت 17:15 1,649 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25039

قاسمی در واکنش به سخنان یک نماینده مجلس : سخنان ظریف ،مخدوش و وارونه نقل شده است

سخنگوی وزارت امور خارجه نقل قول کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در ‌مجلس از سخنان ظریف وزیر امور خارجه را مخدوش ، وارونه و گزینشی خواند و گفت : حتی نقل مطالب صحیح از جلسات محرمانه هم بر خلاف مصالح و امنیت ملی کشور است.

به گزارش جلال شرق ، «بهرام قاسمی» به دنبال انتشار مصاحبه کریمی قدوسی با برخی خبرگزاری ها و توزیع متنی مخدوش میان رسانه های کشور و انتساب سخنانی به وزیر امور خارجه در جلسه مشترک شورای معاونین وزارت امور خارجه با اعضای محترم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در شامگاه دوشنبه مورخ ۲۸ آذر ماه، با بیان این مطلب افزود: نامبرده از قضا در آن جلسه حضور نداشتند و نقل قول او از سخنان وزیر امور خارجه کاملا نادرست، مخدوش و گزینشی است .نقل قوی وی به منظور بهر ه برداری های خاص تحریر و تنظیم شده است.
قاسمی تاکید کرد: نقل قول های منتشره وارونه جلوه دادن واقعیات و اظهارات وزیر امور خارجه بوده و این ناراستی در بیان و نقل قول با راستی سخنان وزیر امور خارجه در تضاد کامل قرار دارد.
وی افرود: چنین اقدامی ناروا و دور از شوون اخلاقی است که تمامی ما باید به آن متخلق و پایبند باشیم.
سخنگوی وزارت امور خارجه جناحی و سیاسی کردن مسائل ملی را خلاف مصالح کلی کشور و امنیت ملی برشمرد و اظهار داشت: نقل قول مطالب صحیح از جلسات محرمانه هم بر خلاف مصالح و امنیت ملی کشور است؛ حال آنکه نقل قول های نادرست ،صد درصد خلاف اخلاق و مصالح کشور و نظام تلقی می شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است