پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۰۱
آخرین اخبار
6 بهمن 1401 ، ساعت 17:50 200 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :75930
در جلسه شورای اداری آستانه اشرفیه تاکید شد:

لایروبی آب بندان  های روستایی برای کاهش تنش آبی در سال زراعی جدید

در جلسه شورای اداری آستانه اشرفیه که ظهر امروز با حضور معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، مدیر کل راهداری استان ، نماینمده آستانه اشرفیه و فرماندار و مسدئولین ادارات و نهادهای این شهرستان برگزارشد بر لایروبی آب بندان های روستایی براغی کاهش تنش آبی در سال زراعی پیش رو مورد تاکید قرار گرفت.

 به گزارش جلال شرق، فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در این جلسه  با اشاره اینکه دولت سیزدهم دولت مردمی و فساد ستیز است اظهار کرد: مسئولین شهرستان باید با وجود محدودیت های حاضراعتباری در کشور می توانند  با تعامل ، روی خوش و ارتباط صمیمی در صدد رفع مشکلات مردم  باشند .

خسروآرنگ با اشاره به  ۱۰۴ میلیارد ریال اعتبار  برای  افتتاح پروژه های عمرانی  در دهه فجر گفت: با توجه به اینکه در سال زراعی تنش آبی را خواهیم داشت  تعمیر آب بندان روستایی از مهمترین پروژه های شهرستان  است که درحال انجام است و ۶۷پروژه عمرانی در حوزه شهری و روستایی بالغ بر یک هزار میلیارد ریال اعتبار در دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

در ادامه این نشست نماینده شهرستان آستانه اشرفیه ، رضا اکبیری معاون راهداری سازمان راهد اری و حمل و نقل جاده ای کشور ، امام جمعه  به بیان مطالبی در خصوص هم افزایی و تعامل ادارات باهم برای خدمت رسانی بهتر بهع مردم ف فضیلت ماه رجب ، اقدامات انجام شده در حوره تمهیدات  زیرسازی و اعتبارات تخصیصی  بیان کردند.

در این جلسه فرمانداری آستانه اشرفیه روسای جدید ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ( عباس میر زنگویی)، اوقاف و امور خیریه ( حجت الاسلام عباس خوبرو )، اسماعیل نظر محمدی ( فنی و حرفه ای ) ، مجید شادرو ( شیلات ) ، مجید قلی زاده ( گاز ) و سید آمنه میرباقری ( دانشگاه پیام نور ) به حاضران معرفی کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است