سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
25 سپتامبر 2015 ، ساعت 16:42 610 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3323
امام جمعه کیاشهر:

لکه ننگی دیگر در کارنامه سعودی ها رقم خورد

امام جمعه بندرکیاشهر گفت:حادثه ازدحام جمعیت در منا باعث شد که آل سعود در کارنامه خود لکه ننگی دیگر رقم بزند.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی کریمی در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه بی تدبیری سعودی ها باعث بوجود آمدن این حادثه تلخ شد گفت: از حکومت غرب زده سعودی ها که گوش به فرمان آمریکا و اسرائیل هستند نباید انتظاری جز این داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه سعودی ها در جنگ با یمن در باتلاق خودساخته فرو رفته اند افزود: جنایت های دولت عربستان از سوی جوامع بین المللی بی جواب باقی نخواهد ماند.
کریمی همچنین با گرامی داشت آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: کیفیت تدریسی از سوی معلمان بخش بندرکیاشهر باعث بی انگیزه بودن دانش آموزان در علم آموزی در سطح منطقه شده است.
امام جمعه بندرکیاشهر به آستانه انتخابات و مقارن شدن آن با سال تحصیلی امسال اشاره کرد خاطرنشان کرد:تشویق حداکثری در انتخابات امسال در مدارس و دانشگاه ها نباید بهانه ای برای طرفداری از کاندیدای خاص در این اماکن شود.
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی کریمی برگزاری برنامه های ملی و مذهبی مانند دعای عرفه را به صورت دسته جمعی از سوی همه مساجد احسن دانست و افزود: برگزاری چنین برنامه هایی به شکل تجمعی باعث انسجام هرچه بیشتر در جامعه خواهد شد و چنین برنامه ایی انعکاس رسانه ای بهتری خواهد داشت.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است