چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۰۴
آخرین اخبار
29 اسفند 1394 ، ساعت 17:33 2,518 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12361
رئیس عملیات مدیریت راه های کشور :

مازندران پذیرای بیشترین حجم مسافر

بیشترین تردد نوروزی در استان های مازندران، قزوین و سمنان ثبت شده است.

به گزارش جلال شرق ، یاسر خالدی  گفت: با توجه به تصاویر دوربین های نظارتی و مرکز سامانه تردد شمار و زمان سفر وضعیت ترافیک آزادراه تهران – کرج ، کرج – قزوین ، قزوین – رشت و محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه ،‌محورهای راهجرد – قم، بجنورد -شیروان، سمنان – دامغان و ورودی مشهد نیمه سنگین است.
وی ادامه داد: به لحاظ جوی محورهای اصلی جوی آرام و پایدار و بدون بارش را داریم.
خالدی ادامه داد: با توجه به پیش بینی هواشناسی از هفته آینده روز دوشنبه شاهد بارش ها خواهیم بود که در ارتفاعات بیشتر بارش ها به شکل برف خواهد بود و توصیه به رانندگان این است که با تجهیزات کامل و زنجیرچرخ به مسیر خود ادامه دهند.
وی ادامه داد:‌ با توجه به پیش بینی که مرکز مدیریت راه ها انجام داده احتمال اینکه ۶ فروردین شلوغ ترین روز باشد تقاضا داریم کسانی که هفته اول را برای مسافرت خود انتخاب کرده اند قبل از روزهای پنجم و ششم به مقاصد خود بازگردند.
سخنگوی مدیریت راه ها ادامه داد: در حال حاضر بیشترین جریان ورودی به استان های مازندران، قزوین ، سمنان بوده و بیشترین خروجی از استانهای البرز،‌ تهران ، گلستان اتفاق افتاده است.
خالدی گفت : نسبت به روز مشابه سال گذشته ترددها دو دهم درصد کاهش داشته است و به لحاظ تجمیعی از ابتدای طرح نوروزی تا ۲۸ اسفند نسبت به مشابه سال گذشته ۲٫۹ درصد افزایثش تردد را به ثبت رساندیم.
وی ادامه داد:ساعت اوج تردد بین ۱۷-۱۶ است و بیشترین تردد روزانه را در روز ۲۸ اسفند داشتیم که نرخ جریان تردد آن ۴۲۰ وسیله نقلیه در هر ساعت و نقاط تردد شمار ما بوده است.
وی افزود: از مسافران خواهشمندیم قبل از سفر با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند و از وضعیت راه ها با خبر شوند/صدا و سیما

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است