چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۸:۵۳
آخرین اخبار
27 اسفند 1394 ، ساعت 09:06 597 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12295
فرماندار آستانه اشرفیه در دیدار با برپاکنندگان جشن ولادت فاطمه زهرا ( س ) :

ما باید مفاهیم عمیق و غنی مکتب خود را برای نسل جوان عرضه و بستر آشنایی را برای آنان فراهم‌سازیم

اعضای برگزاری جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) متشکل از خیرین موسسه صدیقه طاهره(س ) و تنی چند از مسئولین ادارات صبح امروز برای هماهنگی بیشتر با فرماندار آستانه‌اشرفیه دیدار کردند.
به گزارش جلال شرق ، فرماندار آستانه‌اشرفیه در این دیدار ضمن ارزشمند دانستن برگزاری جشن فاطمه زهرا ( س ) گفت: همه جوامع برای عقاید و باورهایشان تلاش‌هایی را انجام می‌دهند و برگزاری جشن ولادت فاطمه زهرا ( س ) و دیگر ائمه اطهار ( ع ) کار بسیار پسندیده و ارزشمندی است.
رحیم حیدری افزود : وقتی راوی حدیث اهل سنت در برابر منطق بالای فاطمه زهرا ( س )پیرو مکتب شیعه می‌شود باید در بزرگداشت این بزرگان همت بگماریم و نسل چهارم جامعه را با سیره اهل‌بیت ، جبهه و جهاد ، راه و آرمان‌های امام آشناسازیم .
وی با اشاره به اینکه انتقال مفاهیم و سیره اهل‌بیت به نسل‌های بعدی ، منطق اسلامی است افزود : ما باید مفاهیم عمیق و غنی مکتب خود را برای نسل جوان عرضه و بستر آشنایی را برای آنان فراهم‌سازیم تا جوانان ما با اهداف شوم بمباران تهاجم فرهنگی دشمن بیشتر آشنا گردند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه به برپایی همایش‌های بین‌المللی برای ایران شناسایی از سوی امریکا پرداخت و ادامه داد: امریکا با استفاده از جامعه شناسان ، روانشناسان و نخبگان ایرانی درصدد شناسایی فرهنگ و آداب و باورهای مذهبی مردم ایران است تا از این طریق بتواند بر مردم ملت ایران سیطره و فرهنگ مبتذل خود را برای جوانان ایرانی عرضه و باورهای اعتقادی آنان را سست کند.
حیدری با تأکید بر این نکته که استکبار برای ملت ایران و جوانان ما برنامه دارد خاطرنشان کرد: ما باید به‌تبع باورهای دینی خود ؛ وظیفه‌داریم که سیره اهل‌بیت ( ع ) را بیشتر در جامعه اشاعه و ترویج نماییم.
فرماندار آستانه‌اشرفیه از آمادگی این شهرستان برای برگزاری کلاس‌های معرفت شناسایی با حضور استادان دانشگاه و حوزه و فرهیختگان معارف الهی و مباحث فاطمیه خبر داد و خواستار برنامه‌ریزی و طرح موضوع در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان شد.
در این دیدار سید شمس‌الدین نور حسینی رئیس ستاد نماز جمعه آستانه‌اشرفیه ، محمد مقتدر شعار مدیرعامل موسسه صدیقه طاهره و کریمی نماینده بیت آیت‌الله وحید خراسانی در ستاد فاطمیه گیلان گزارشی را از روند برنامه‌های جشن فاطمه زهرا ( س ) در ۱۱ فروردین سال ۹۵ با حضور مسئولین کشوری ، استانی و شهرستانی و تجلیل از خیرین فاطمیه در اداره ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه ارائه دادند.
لازم به یادآوری است که ستاد فاطمیه استان گیلان در سال ۱۳۸۰ تشکیل و تاکنون ۱۲ ویژه‌برنامه فاطمه زهرا ( س ) را که ۶برنامه مربوط به جشن فاطمه زهرا ۰ س ) هست در استان برگزار کرده است
.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است