پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
15 دی 1395 ، ساعت 09:08 1,883 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25224

ما نیازمند به حضور و پشتگرمی مردم در اعیاد دهه فجر هستیم /ما وظیفه داریم روح انقلاب را به نسل بعدی انتقال دهیم

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست ستاد اعضای دهه فجر این شهرستان گفت: ما نیازمند به حضور و پشتگرمی مردم در اعیاد دهه فجر هستیم .

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن گرامی داشت امام شهدا و شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم به مشارکت گسترده نهادها و ادارات این شهرستان درجشن ایام الله دهه فجر تاکید کرد

وی با اشاره به نقش مردم  در استقبال عظیم از امام خمینی ( ره )  اظهار کرد :  مردم در دفاع از آرمان های امام برای تحقق یک نظام ارزشی و اسلامی علیه استکبار به سرکردگی امریکا قیام کردند .

فرماندار آستانه اشرفیه بیان کرد : مردم  در دوران دفاع مقدس ،نقش  خود را در حراست از اسلام و میهن از خود نشان دادند و امروز نیز جوانان همان مردم و یاوران امام و رهبری به دفاع از حرم اهل بیت ( ع )  مبارزه می کنند.

حیدری با تصریح این نکته که انتظار ما این است که مردم در برپایی جشن های دهه فجر نقش عمیق تری را داشته باشند خاطر نشان کرد : مدیران ادارات و نهادها باید در کنار مردم  و برای مشارکت آنها  برنامه ریزی وتلاش کنند.

وی خواستار نقش پر رنگ مردم در اعیاد مبارک دهه فجر شد و افزود : ما نیازمند به حضور و پشتگرمی مردم در اعیاد دهه فجر هستیم

فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه ما وظیفه داریم روح انقلاب را به نسل بعدی انتقال دهیم تاکید کرد : شرایط خود باوری  مردم را در دوران انقلاب به نسل جوان خود شرح دهیم و به ابعاد ایثارگری و رشادت و شهادت های جوانان و مردم را برای به ثمر رساندن انقلاب به نسل جوان توضیح دهیم .

وی به تاثیر گذاری ایران در عرصه بین المللی اشاره کرد و گفت: اگر ایران در جهان تاثیر گذار نبود در انتخابات امریکا ، این قدر درباره ایران صحبت نمی کردند.

حیدری  با بیان اینکه استکبار جهانی هرچه تلاش کرد نتوانست تاثیر گذاری ایران در منطقه و جهان نادیده بگیرد تصریح کرد : باید به نسل جوان و انقلابی ما ، فراز و فرود های دوران انقلاب را بیان کنیم .

وی بازگو کردن ارائه گزارش از خدمات دولت برای مردم را از وظایف همه مسئولین نظام دانست و اظهار کرد : بازگو کردن خدمات دولت ، خارج از جناح بندی سیاسی و گروه  است و در واقع خدمات نظام و حاکمیت برای مردم است که دولت و حاکمیت چه قدر،  قدرتمندانه برای خدمت به مردم آماده اند.

فرماندار آستانه اشرفیه در این نشست خواستار سرعت عمل کمیته ها دهه فجر برای ارائه برنامه ها شد و از مسئولین ادارات و نهادها در خواست کرد که نسبت به ارسال پروژه های مورد افتتاح  اقدام کنند.

در این نشست حجت الاسلام یوسفی مطلق رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با برشمردن عناوین روزهای دهه فجر درباره اقدامات انجام گرفته در کمیته ها گزارشی را ارائه داد.

در ادامه روسای آموزش و پرورش بندر کیاشهر و آستانه اشرفیه  ، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه و دیگر اعضای ستاد از برنامه های فرهنگی ، ورزشی و بصیرتی دهه فجر گزارشی را به اعضای ستاد رساندند

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است