پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 نوامبر 2015 ، ساعت 15:12 1,597 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6219

متن اینستاگرامی جعفرزاده ایمن آبادی درباره یک شهید مدافع حرم

به گزارش جلال شرق ، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضو فراکسیون دفاع مقدس مجلس و نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود مطلبی درباره شهادت یک شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) قرار داد.

متن کامل مطلب منتشر شده به شرح ذیل است:

در جلسه استانداری یک نفر به من یادداشتی داد و گفت خبر داری سید اسماعیل شهید شده؟ اول سعی کردم ثابت کنم اشتباه است یا کس دیگری است چون دوست نداشتم از بین ما برود.

او عاشق شهدا بود و زمانی که من خادم شهدا بودم مرتب برای برگزاری مراسم شهدا به سازمان می آمد و عاشق شهدا بود و خیلی حرص مراسم شهدا را می خورد اما سعی می کرد همیشه ادب را رعایت کرده و به صورت مرتب پیگیر مسائل شهدا بود اما نمی دانم چرا رفت؟  به نظرم ماندنی نبود. این ها باید بروند؛ یا در ایران، یا عراق و یا سوریه. فقط می توانم بگویم خیلی دوستش داشتم. خیلی باصفا، صادق، مومن، با ادب و با اخلاق بود.

جایش خالی است. از این به بعد دوستانی که یادواره برگزار می کنند ببینند می توانند مثل او دلسوزانه و خالصانه کار کنند؟ بدون هیچ چشمداشتی! سید روحت شاد! تو را به جان آن عمه بزرگواری که در راهش شهید شدی از ما راضی باش.

 شهید “سید اسماعیل سیرت نیا” از نیروهای سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در عملیات مستشاری در سوریه به وسیله اصابت ترکش خمپاره به ناحیه پهلو و پشت سرش همچون مادرش حضرت زهرا س به شهادت رسید./

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است