پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
24 اردیبهشت 1401 ، ساعت 18:57 108 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70492

مجموعه شعر « راز گل مریم» در بندر کیاشهر رو نمایی شد

رونمایی و جشن امضای مجموعه شعر راز گل مریم سروده مریم نوری محمد علیزاده، عصر امروز در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) بندرکیاشهر، با حضور ادبا و علاقمندان به ادب فارسی، برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رئیس اداره ارشاد شهرستان آستانه اشرفیه در آیین رونمایی از کتاب شعر «رازگل مریم » رشد شاعران را در گرو انتشار مجموعه اشعار و در معرض نقد قرار گرفتن، امکان پذیر دانست.

دراین مراسم مسعود ربیعی فر؛ناشر اثر نیز نوشتن را مثل جویبار عنوان کرد و گفت : نویسنده با نوشتن هم خودش زندگی می کند و هم زندگی را به مخاطب می بخشد.

وی با تاکید به جستجوی سوژه های مناسب ، ایده های خوب افزود: هیچوقت از نگارش و قلم زدن دست برندارید چرا که با افتان و خیزان نگارش قوی خواهد شد .

علیرضا علیزاده مدنی ؛ ادیب، محقق و نویسنده نیز عرصه ورود به شعر را بدون اضطراب و به فکر بازگشت بودن دانست و گفت : شاعر باید به نقطه کشف برسد و چیزی را ببیند که دیگران ندیده اند.

وی تمرین و ممارست شاعر در بازگشت به طبیعت را تحسین کرد و اظهار کرد :بزرگترین جسارت شاعر (مریم نوری محمد علیزاده )
احترام به احساسات خود (شاعر) است .

در ادامه مراسم از کتاب راز گل مریم؛ اثر مریم نوری محمد علیزاده با حضور جمعی از مفاخر ، ادبا شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر همچنین شهردار بندرکیاشهر و اعضای انجمن ادبی این شهر رونمایی شد .

مریم نوری محمد علیزاده متولد ۱۳۵۰ نخستین مجموعه شعر خود
در قطع رقعی و ۵۴صفحه در سال جاری توسط نشر مینوک، ناشر آستانه اشرفیه منتشر نموده است و با توجه به قریحه لطیف و روان خود، آینده خوبی را در زمینه شاعری خواهد داشت.

فیلم رونمایی کتای راز گل مریم را در آپارات جلال شرق ببینید

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است