چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۱۳
آخرین اخبار
7 تیر 1395 ، ساعت 23:10 1,642 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16807
فرماندار آستانه اشرفیه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان :

مدیران شهرستان دچار برنامه های روزمرگی نشوند

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست مقدماتی کمیته برنامه ریزی شهرستان آستانه اشرفیه گفت: مدیران ادارات و نهادهای این شهرستان نباید برنامه های ریزی خود را به برنامه های روزمرگی تبدیل کنند.

به گزار ش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه دولت با تلاش وافر در صدد تامین اعتبارات مورد نیاز کشور است اظهار کرد : از ما که کار گزاران نظام و دولت هستیم انتظار آن است که بودجه اختصاصی را طوری برنامه ریزی کنیم که بخشی از مشکلات شهرستان حل شود.

وی افزود : مسئولان ادارات و نهادها باید طرح و برنامه برای هزینه کرد اعتبارات بخش عمرانی و اداری خود داشته باشند و باید بدانند که در طی چه بازده زمانی مشکل یا بخشی از مشکلات حوزه اداری و اجرایی آنان قابل حل بوده و فقط وقت را به روز مرگی نگذرانند.

حیدری با اشاره به اعتبارات شهرستان و استانی که در دست مدیران کل برای اجرای بعضی از ردیف های خاص برای شهرستانهای اختصاص داده می شود اشاره کرد و یاد آور شد : بر اساس گزارش های واصله از ادارات و هم چنین نیازهای مردمی شهرستان ، برنامه ریزی هایی در فر مانداری برای اختصا ص اعتبارات انجام گرفته است  که این نشست درخواست طرح و برنامه از سوی ادارات برای تکمیل و برنامه ریزی مدون در خصوص اعتبارات هر نهاد و اداره می باشد.

در این نشست روسای ادارات و نهادهای نیازها و برنامه های خود را برای اختصاص اعتبارات  به اطلاع و سمع اعضا رساندند و مقرر گردد با برنامه ریزی جامع در حوزه ستادی اداری خود در نشست نهایی کمیته برنامه ریزی حضور فعال و با برنامه داشته باشند.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است