پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
26 سپتامبر 2015 ، ساعت 20:40 725 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3416
حجت‌الاسلام ساجدی:

مدیران مقدس‌مآب ناکارآمد ضررشان بیشتر از مدیران کارآمد است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در نشست شورای اداری آستانه‌اشرفیه گفت: مدیران مقدس‌مآب ناکارآمد نیستند ضررشان بیشتر از مدیران کارآمد است.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام محمد ساجدی که در اولین نشست شورای اداری با مدیران اجرایی این شهرستان سخن می‌گفت افزود: یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی اگر در جلسات قرآن نخواند و حدیث روایت نکند و ادای مقدس‌مآبی نداشته باشد اما کارش را به شایستگی انجام دهد خدمت به‌نظام و اسلام کرده است.
وی اظهار داشت: اگر مدیری کفایت و تعهد در حوزه کاری خود نداشته باشد و آدم کارآمدی نباشد هرچقدر تظاهر به مقدس‌مآبی بکند ضررش بیشتراست.
امام‌جمعه آستانه اشرفیه با انتقاد از عدم ارائه تقویم زمانی در دعوت‌نامه شورای اداری اظهار داشت: در چنین نشست‌هایی که تصمیم‌گیری برای شهرستان انجام می‌گیرد ، اگر فرصت نگرش داشته باشیم باید مشاهده کنیم که چه هزینه هنگفتی از بیت‌المال پرداخت می‌کنیم و باید در مدیریت جلسات مراقبت و دقت بیشتری داشته باشیم.
حجت‌الاسلام ساجدی ادامه داد: با توجه به تجربیات و توانایی که دارم و به نشانه تعهدی که در خود سراغ دارم به لحاظ همفکری از شما حمایت خواهم کرد و طبعاً ظرفیت‌هایی که در استان و بعضاً در کشور داریم برای شهرستان پای‌کار خواهیم آورد.
وی تصریح کرد: مسئولین شهرستان افق دید خود را بلند بگیرند و در اهداف برنامه خود برنامه‌ریزی این دیدگاه را مدنظر قرار دهند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است