سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۳:۱۷
آخرین اخبار
29 خرداد 1395 ، ساعت 14:07 1,877 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16403

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آستانه اشرفیه خبرداد : اجرای طرح ضیافت مهر برای ۱۳۰نفر ازایتام تحت حمایت

مدیرعامل موسسه خیرین مهر آستانه‌اشرفیه از سرپرستی از اجرای طرح ضیافت مهر برای ۱۳۰نفر از ایتام  ( دختر و پسر ) توسط حامیان این موسسه خبر داد.
علی‌اصغر فلاح در گفتگو با جلال شرق بابیان این‌که این موسسه در سال ۸۳ در راستای اهداف خیرخواهانه و هدفمند خود باهمت جمعی از خیر خواهان تشکیل‌شده است گفت: از آغاز فعالیت رسمی این موسسه خیریه توانست با شناسایی ۱۵۰نفر  از فرزندان بی‌سرپرست و بد سرپرست  ، نسبت به جذب حامیان  آنان اقدام نماید.
وی افزود : با افتتاح حساب پس‌انداز که درواقع تامینی برای آتیه ایتام و فرزندان بد سرپرست است از سال ۸۶ با اجرای طرح حمایت مهر موفق شدیم  ۱۳۰نفر را تحت پوشش مستمر موسسه خیریه مهر قرار دهیم که هرکدام از آن‌ها دارای حامی جداگانه می‌باشند
فلاح بابیان اینکه سرمایه‌های پس‌انداز ایتام  در سن ۱۸ سالگی در اختیار آنان قرار می‌گیرد اظهار کرد : ایتام تحت پوشش این موسسه می‌توانند از پس‌انداز خود برای ازدواج ، تحصیل ، و کار موردنظر استفاده کنند .
وی با تصریح این نکته که فرزندان تحت حمایت این موسسه تا تکمیل تحصیلات دانشگاهی و کار و ازدواج هم چنان موردحمایت موسسه قرار می گیرند افزود : از تعداد ۱۳۰ نفر ۳۵ نفر از فرزندان دختر و پسر یتیم و بد سرپرست  زیر ۱۲ سال می‌باشند که اکثر آنان دانش‌آموز و بقیه بالای ۱۲ سال می باشند.
مدیرعامل موسسه خیریه مهر با اشاره به ازدواج ۳فرزند دختر ۱۷ ساله تحت حمایت این موسسه در سالجاری یادآور شد : برای پوشش هزینه‌های ازدواج  این سه دختر تحت حمایت ، دفترچه‌های بانکی آنان جهت خرید جهیزیه در اختیار شان قرارگرفته است.
فلاح با اشاره به واریز بالغ‌بر ۱۲میلیون ریال به‌طور تقریبی توسط حامیان به‌حساب بانکی فرزندان تحت حمایت به صورت سالانه اضافه کرد : مبالغ واریزی بنا به تصمیم حامی جهت واریز ماهانه متغیر بوده و علاوه بر وجوه نقدی در چهارفصل سال نیز مایحتاج ضروری آنان تهیه و در اختیار آنان قرار می‌گیرد.
وی به اجرای طرح ضیافت مهر از ماه مبارک رمضان سال گذشته از سوی این موسسه اشاره کرد و گفت: طی فراخوان عمومی بین شهروندان نیک‌اندیش ۷۹ سبد غذایی با محتوای ۱۲قلم کالای ضروری شامل خرما ، پنیر ، لپه ، نخود ، عدس ، سویا ، رب گوجه ، روغن مایع ، شکر ، چای ، قند و ماکارونی تهیه و مصادف با ۱۹ ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های نیازمند و محروم توزیع می‌گردد.
فلاح ارزش این سبد غذایی را معادل ۲۰میلیون و ۲۹۳ هزار و ۳۳۹ ریال نام برد  که بخشی به کمک خیرین نیکوکار و مشارکت موسسه تهیه و پرداخت می گردد.
مدیرعامل موسسه خیریه مهر به و ضعیت  عدد۷۰۰ از صندوق‌های این موسسه در سطح شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: این صندوق‌ها تعدادی در منازل و تعدادی در شهر  آستانه ، ، لاهیجان کیاشهر ، دستک ، چهارده  و نیاکو مستقر می‌باشند و یکی از راه‌های بسیار مهم درآمد این موسسه  می‌باشند.
وی در پایان یادآور شد : خیرینی که تمایل به سرپرستی و تحت حمایت قرار دادن ایتام ویا کمک های جنسی و نقدی هستند می‌تواند به دفتراین موسسه واقع آستانه اشرفیه – میدان حرم ، خیابان طالقانی ، بالاتر از شیرینی سرای معطر ، جنب صندوق قرض‌الحسنه ولی‌عصر ( عج ) طبقه دوم مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۲۱۲۲۳۵۱ و همراه ۰۹۱۱۹۴۶۱۳۶۹تماس برقرار کنند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است