پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۰۲
آخرین اخبار
13 اردیبهشت 1395 ، ساعت 19:17 2,160 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14142

مدیر عامل هلال احمر استان گیلان خبر داد: راه اندازی « خانه هلال » در شهرهای استان گیلان

مدیرعامل هلال احمر استان گیلان به هنگام بازدید از خانه سالمندان مهر آئین استانه اشرفیه از افتتاح خانه هلال در شهرهای استان گیلان خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، دکتر خصوصی به هنگام بازدید طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار با بیان این خبر گفت: برنامه متنوعی در هفته هلال احمر که از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ادامه خواهد داشت تدارک دیده شده است که از آن جمله رژه های خودرویی امداد و نجات هلال احمر شهرهای استان و افتتاح « خانه هلال » در بعضی از شهرها و بخش های استان خواهد بود.
وی با بیان اینکه تیم های واکنش سریع ما در « خانه هلال » مستقر خواهند بود تصریح کرد : گروه های مستقر در خانه هلال ضمن آموزش های لازم در زمان حادثه جلوتر از گروه های امداد و نجات در صحنه حادثه حاضر و اقدامات اولیه را انجام خواهند داد.
خصوصی در باره بازدید از خانه سالمندان آستانه اشرفیه گفت: طرح نیابت که از سوی هلال احمر اجرا می شود در واقع این طرح شامل عیادت از سالمندان و خانواده ی معظم شهدا می باشد که فاقد فرزند می باشند یا این که درتنهایی زندگی می کنند ما به نیابت از فرزندان آنان به سالمندان سرکشی می کنیم و افرادی که در خانه ی سالمندان به سر می برند در کنار آن ها حضور می یابیم تا این احساس را به آن ها انتقال دهیم که احساس تنهایی نکنند بلکه مردم و مسئولین در کنار آن ها هستند و سلامتی و بهداشت آن ها مورد نظر مسئولین می باشد.
مدیر عامل هلال احمر استان گیلان افزود : آسایشگاه سالمندان مهر آئین بسیار خوب و دارای مدیریت توانمند و کارمندانی زبده است و تلاششان قابل تقدیر و سپاس است که از این سالمندان به نحو احسنت پذیرایی می کنند ، امیدوارم همه ی ما بتوانیم از همه ی تلاش های مدیران این آسایشگاه به عنوان یک شهروند تقدیر و تشکر نماییم .
وی با نقل فرمایش پیامبر اسلام که : پیران ما پیامبران ما هستند یاد آور شد : سالمندان و پیران این آسایشگاه آئینه ی زندگی ما هستند و ما نیز در آینده ی نه چندان دور سالمند و پیر خواهیم شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است