چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۵:۰۹
آخرین اخبار
8 آبان 1394 ، ساعت 14:34 1,520 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5759
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

مردم ایران نسبت به دولت امریکا بی‌اعتمادند+ تصاویر

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: مجموعه سوابق امریکا نسبت به ملت ایران قبل و بعد از انقلاب باعث شده است که مردم ایران نسبت به دولت امریکا بی‌اعتماد باشند.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام محمد ساجدی ضمن تشریح تسخیر لانه جاسوسی امریکا از سوی جوانان پیرو خط امام اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران که با حضور میلیونی مردم رژیم وابسته به امریکا را که در دخالت استیلای تام داشت ساقط کرد در مرکز سفارتخانه خود به جاسوسی علیه انقلاب و مردم فعالیت می‌کرد که با هوشیاری جمعی از دانشجویان انقلابی به بزرگ‌تر از انقلاب اول را به تعبیر امام (ره) به وجود آوردند.
خطیب نماز جمعه به اقدامات خصمانه امریکا بعد از تسخیر لانه جاسوسی و شکست حمله طبس اشاره کرد و افزود: حادثه تسخیر لانه جاسوسی منجر به تحریم اقتصادی، بلوکه کردن دارایی‌های ایران و از همه مهم‌تر حمایت تسلیحاتی، پشتیبانی و اطلاعاتی در جنگ صدام علیه ایران شد اما به برکت حضور مردم همه نقشه‌های امریکا ناکام ماند.
حجت‌الاسلام ساجدی با توجه به قدرت دفاعی و نفوذ معنوی ایران در منطقه گفت: امریکا وقتی نتوانست در سوریه، لبنان، افغانستان، عراق، یمن و بدون همراهی ایران کاری را پیش ببرد امروز دست همکاری به‌سوی ایران دراز کرده است و تلاش می‌کند در انحای مختلف وارد مذاکره با ایران شود و از ظرفیت ایران در منطقه برای منافع خود استفاده کند.
وی ضمن تقدیر از حضور نوجوانان و جوانان در نماز جمعه و فرارسیدن روز دانش‌آموز پرداخت و یادآور شد: یکی از سرمایه‌های ما در مقابل توطئه‌های دشمن به‌ویژه امریکا حمایت میلیونی مردم و نسل جوان از انقلاب و رهبری است.
حجت‌الاسلام ساجدی ضمن تذکر به مردم در رعایت کردن فرهنگ عمومی جامعه خاطرنشان کرد: بعضی از شاخص‌های ما در رفتار عمومی، مطلوب نیست زیرا فرهنگ بعضی از شیوه‌های رفتاری، به بینش آدم‌ها برمی‌گردد که از آن جمله بهداشت عمومی و فرهنگ ترافیکی است.
وی خواستار توجه به رعایت الگوی مصرف و زیست محیطی شد و با اشاره به انباشت زباله‌ها در جنگل‌های شمال و ورود پس آب‌های صنعتی به رودخانه‌های شمالی گفت: اگر مردم دنیا صحنه‌های این‌چنینی را مشاهده کنند مثل آنچه در مازندران و در دل جنگل‌های سبز انباشت شده است نه تعجب بلکه وحشت خواهند کرد.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه به سالروز شهادت قاضی طباطبایی و اقدامات کور گروه فرقان در ترور شخصیت‌های همانند مطهری، قره‌نی، عراقی، مفتح و… پرداخت و افزود: هدف از ترور انقلابیون وفادار به انقلاب ضربه زدن به انقلاب نوپای ایران اسلامی بود که در این مفسده منافقین بالغ‌بر ۱۷ هزار زن و مرد و کاسب و غیر را با ترورهای کور به شهادت رساندند
لازم به یادآوری است که در بین صلاتین نماز جمعه محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه درباره اقدامات عمرانی دولت در حوزه انتخابیه، نقش رهبری در هدایت و مدیریت مسئله هسته‌ای و برجم، جابجایی مدیران و فرمانداران در آستانه انتخابات در سطح استان گیلان مطالبی را بیان کردند و از حضور بی‌بدیل مردم در عزاداری سالار شهیدان حسین بن علی تقدیر کردند.

IMG_9711 IMG_9716 IMG_9718 IMG_9725 IMG_9730 IMG_9737 IMG_9753 IMG_9757 IMG_9763 IMG_9792 IMG_9794 IMG_9796

 

بهداشت عمومی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است