شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۰۰
آخرین اخبار
16 اسفند 1394 ، ساعت 16:18 2,280 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11732
رضا صالح جلالی:

مردم با هیچ شخص یا جریان سیاسی عقد اخوت سیاسی نمی‌بندند

رضا صالح جلالی در نشست سپاس و تقدیر شورای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در سالن اجتماعات دکتر معین گفت: مردم با هیچ شخص یا جریان سیاسی عقد اخوت سیاسی نمی‌بندند.
به گزارش جلال شرق، رئیس شورای ائتلاف اصلاح طلبان آستانه‌اشرفیه افزود: زمانی اعتماد مردم با شخص یا جریان سیاسی باقی است که آن‌ها بر اساس اقوال و منافع مردم حرکت کنند.
نماینده دوره ششم مجلس بابیان اینکه دغدغه و مشکلات مردم را باید شناخت و حل کرد اظهار کرد: مشکلات این شهرستان را با یک گروه مدبر و برنامه احصاء کرد و برای آن کارکرد.
وی به تأثیرگذاری توسعه شهرستان در سه ضلع یک مثلث نام برد و بیان کرد: آن چیزی که در رفتار سیاسی و اجتماعی تأثیرگذار است فرماندار، امام‌جمعه و نماینده مردم است که با هماهنگی این سه نفر خیلی از کارها قابل‌حل است.
صالح جلالی بابیان اینکه دکتر قربانی می‌تواند از این اتحاد و پتانسیل برای خود و شهرستان استفاده کند به هماهنگی مجریان انتخابات اشاره کرد و گفت: باید از فرماندار، امام‌جمعه، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و مدیر باکفایت اطلاعات تقدیر و تشکر کنیم که انتخاباتی بدون دغدغه و حاشیه‌های سیاسی در این شهرستان شکل گرفت.
این فعال سیاسی ضمن تقدیر از همه داوطلبان مجلس که با حضور خود نقشی در پرشور برگزار شدن انتخابات داشتند یادآور شد: از همه داوطلبان عذر می‌خواهیم که نتوانستیم با آن‌ها باشیم زیرا نمی‌توانستیم در همه‌جا باشیم.
وی ادامه داد: همه داوطلبان انسان‌های بسیار مفید و باتجربه هستند و از توان آن‌ها می‌توان استفاده کرد و اگر در سخنان و جلسات اهانتی به این عزیزان شد پوزش می‌طلبم و در مقابل شما سرت عظیم فرود می‌آورم.
صالح جلالی به تحلیل انتخابات تهران پرداخت و خاطرنشان کرد: وقتی یک رفتار سیاسی یا اجتماعی از جامعه سر می‌زند؛ حزب یا جریان سیاسی باید آن رفتار را درست نقد و ارزیابی کند.
وی افزود: زمانی که یک لیست ازنظر من “لشکر شکست‌خورده”خود را عرضه می‌کند وقتی در یک شهر که جامعه می‌تواند نماد رفتار ایرانی باشد به آن لیست “لشکر شکست‌خورده”و به هر ۳۰ نفر رأی می‌دهد و به لیست دوم که همه ژنرال بودند رأی نمی‌دهد و این‌یک حادثه اجتماعی بزرگ است.
وی تصریح کرد: کدام جامعه‌شناس و روانشناس می‌توانست پیش‌بینی کند که دو روز بعد از انتخابات این اتفاق بیفتد.
این فعال سیاسی بابیان اینکه چرا ما این جامعه را نمی‌شناسیم و این جامعه؛ آن (‌من) اصلی خود را در اجتماع ظاهر نمی‌کند تأکید کرد: مردم صرفا به دلیل افراد پای صندوق نمی‌آیند مردم ماتا زمانی می‌پسندند که منافع ملی آنان حفظ شود زیرا جامعه تابع اراده خود است و مهم این نیست آن لیست مبتنی بر کدام گروه یا جریان سیاسی باشد.
وی به سه پدیده سیاسی و سه نکته تحلیلی خود “چه؛ چرا؛ چگونه” اشاره کرد و از زاویه دید خود به چگونگی برون‌رفت از شرایط جریان مقابل و در مسیر درست قرار گرفتن پرداخت.
رئیس شورای ائتلاف اصلاح طلبان به دو اصل مهم برای مردن “آسایش و آرامش”اشاره کرد و یادآور شد: جامعه به سفره خود نگاه می‌کند و اگر روزبه‌روز بهتر شد؛ همراه و هماهنگ با جریان یا دولت است در غیر این صورت با حضور در پای صندوق‌های رأی حرف خود را می‌زند.
وی تأکید کرد: آرامش زمانی در جامعه رخ می‌دهد که از آسایش عبور کرده باشد؛ زیرا آرامش محصول آسایش جامعه است و موجب شادی جامعه است.
صالح جلالی در پایان خاطرنشان کرد: اگر دولت روحانی نتواند آسایش مردم را فراهم کند تا جامعه به آرامش خود برسد مردم همان واکنشی را نشان می‌دهند که با دولت قبلی نشان داده اند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است