یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۰۵
آخرین اخبار
22 بهمن 1394 ، ساعت 07:39 1,866 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10359
نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر:

مردم با یک بصیرت و موقعیت شناسی در ۲۲ بهمن مشارکت ویژه ای خواهند داشت

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهردرباره حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم با یک بصیرت و موقعیت شناسی در ۲۲ بهمن مشارکت ویژه ای خواهند داشت.

به گزارش جلال شرق ، محمد حسین قربانی ضمن دعوت از همه اقشار جامعه ، اعم از نخبگان ،دانشجویان،بازاریان،کارگران وهمه آحاد مردم راهیپمای ۲۲بهمن اظهار کرد : به جهت شرایط بین الملی و به فرجام رسیدن برجام و حضور رئیس جمهور محترم کشورهای توسعه یافته مخصوصا بازشدن دروازه اروپا به سمت ایران اسلامی حضور مردم یک پشتیبانی خوب برای نظام است.
وی با بیان اینکه راه پیمایی ۲۲ بهمن نگاه خیلی ها را متوجه خودش کرده است افزود : من باور دارم مردم با مشارکت خوب با حضور به موقع و بجای خود این پشتیبانی و همراهی خود نسبت به نظام و انقلاب و تجدید میثاق با امام و آرمان های امام و شهدای انقلابرا مجدداً بروز خواهند داد.
قربانی تاکید کرد : مردم با حضور خود در راه پیمایی ۲۲ بهمن ، تفکراتی شیطانی که منشا جدایی مردم از نظام و انقلاب را سر می دهد خطی باطل بر روی آن تفکرات خواهند کشید.
وی با اشاره به انتخابات به تاثیر دومجلس تعیین کننده درسیاست کلان و مدیریتی کشور گفت: من باور دارم که امسال مردم با یک بصیرت و یک موقعیت شناسی در ۲۲ بهمن امسال مشارکت ویژه ای خواهند داشت و برای انتخابات ۷ اسفند نیز خود را آماده کرده اند .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است