جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۱:۳۳
آخرین اخبار
7 بهمن 1394 ، ساعت 16:57 2,145 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9525

مسیر های شریانی جاده ای آستانه اشرفیه با تلاش راهداران باز است/تلاش برای اتصال برق به مناطق روستایی ادامه دارد

مسیر های شریانی جاده های آستانه اشرفیه به شهرهای هم جوار و روستاهای این شهرستان با تلاش راهداری باز می باشد.

به گزارش جلال شرق ، فرماندار استانه اشرفیه با بیان این خبر گفت:  از آغاز ریزش برف در شهرستان آستانه اشرفیه  و با تلاش و آمادگی ستاد بحران  برای باز نگه داشتن جاده های اصلی و شریانی شهرستان آستانه اشرفیه بجز روستاهای محور استانه به لشت نشاء بقیه محور ها تردد انجام می گیرد .

رحیم حیدری با بیان اینکه با هماهنگی های به عمل آمده در ستاد بحران آستانه اشرفیه شریانی  شش گانه اصلی جاده ای این شهرستان شامل جاده اصلی رشت – آستانه – لاهیجان ، آستانه به رودبنه ، رودبنه به انبارسر ، آستانه به کیاشهر ، کیاشهر به چمخاله و آستانه به لشت نشا   باز و تردد  در بعضی از جاده های با کندی انجام می گیرد .

IMG_9624

رئیس ستاد بحران آستانه اشرفیه ادامه داد: قطع شبکه برق که باعث شد این شهرستان  ساعاتی در خاموشی باشد با تلاش مامورین  اداره توزیع برق برقرار و بیش از ۱۴ اکیپ در منطقه در تلاشند تا برق مناطق روستایی نیز برقرار شود.

حیدری در خصوص دایر بودن نانوایی های منطقه نیز گفت: با هماهنگی های به عمل آمده و بر اساس گزارش های اتاق اصناف و اداره صنعت ، تجارت و معدن  تمام نانوایی های منطقه فعال بوده و آرد مورد نیاز آنان نیز از سوی یک بخش خصوصی تامین شده است .

وی با اشاره به ادامه ریزش برف وبه دنبال استقرار و فعالیت توده هوای ناپایدار در استان گیلان گفت:  بر  اساس گزارش هواشناسی این سامانه تقویت شده روز  پنچشنبه به تدریج از استان خارج می شود و طی این مدت بارش برف، باران، مخلوط برف و باران، مه آلود بودن هوا و وزش باد مورد انتظار است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است