چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۱۰
آخرین اخبار
16 آبان 1394 ، ساعت 13:54 1,909 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6123
با حضور پروفسور برزگر رئیس علوم پزشکی دانشگاه گیلان:

مشکلات درمانی ، بهداشتی آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر بررسی شد

با حضور پروفسور انوش برزیگر رئیس علوم پزشکی دانشگاه گیلان چالش‌ها و مشکلات درمانی بهداشتی شهرستان آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر موردبحث بررسی قرار گرفت .
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، در این نشست که معاونین علوم پزشکی گیلان پروفسور انوش برزیگر را همراهی می‌کردند پس از بازدید از بیمارستان کوثر در دفتر ریاست این بیمارستان تشکیل جلسه دادند
در این نشست نماینده‌ی مردم آستانه‌اشرفیه و کیاشهر با تشریح مشکلات بخش بهداشت و درمان با توجه به تخصیص اعتبارات وزارتی و کندی اجرای بعضی از پروژه‌ها گله‌مندی خود را اظهار و گفت : انتظار داریم با درایت پرفسور برزگر و هیئت همراه بتوانیم تا پایان سال جاری بخشی از مشکلات حوزه درمانی این شهرستان را حل کنیم .
دکتر محمدحسین قربانی خواستار رفع معضلات بخش‌های مختلف مطالبات پزشکان و پرستاران شهرستان ، کندی روند راه‌اندازی و تجهیز آی – سی – یو ،کلیات تخریب و بازسازی مرکز بهداشتی شماره‌ی شد .
در ادامه نشست مقرر شد مرکز شماره ی یک بهداشتی آستانه اشرفیه با توجه به اعتبار ۷میلیارد ریالی از سوی وزارت مطبوع به مدت یک ماه تخلیه ، تخریب ، مناقصه و اجرا شود .
همچنین در این نشست پیمان‌کار آی – سی – یو بیمارستان کوثر از اجرای تعهدات خود در طی یک ماه آینده خبر داد و قول مساعد داد که آن را در اختیار علوم پزشکی گیلان برای افتتاح قرار دهد .
در ادامه ۴ نفر از پزشکان بهنام‌های دکتر خائف ، دکتر اورنگ پور ، دکتر جامعی و خانم دکتر روحی مسائل مربوط به جامعه پزشکی بیمارستان را مطرح و برای پرداخت مطالبات پزشکان تا پایان سال ۹۳ هماهنگی‌های لازم به عمل آید .
در ادامه رئیس علوم پزشکی دانشگاه گیلان و هیئت همراه از درمانگاه بخش بندر کیاشهر بازدید و از نزدیک دستورات لازم را برای حل مشکلات مراکز درمانی بندر کیاشهر صادر نمود .

IMG_0399 IMG_0401 IMG_0402 IMG_0403 IMG_0404 IMG_0409 IMG_0427 IMG_0428 IMG_0437 IMG_0441 IMG_0445 IMG_0451 IMG_0458  IMG_0466 IMG_0468

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است