سه شنبه, ۶ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
31 جولای 2021 ، ساعت 10:22 429 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :66386
با حضور معاون عمرانی استاندار؛

مشکلات پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان آستانه‌اشرفیه بررسی شد

طی نشستی که صبح امروز با جضور عباس صابری معاون عمرانی استاندار گیلان  در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد مشکلات پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان آستانه‌اشرفیه بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، فرماندارآستانه اشرفیه ابتدا به طرح موضوعات حوزه راه و شهرسازی در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت : با توجه به اختصاص ۹۰درصدی اعتبارات پل کابلی ولی اتفاق خاصی نیفتاده است و مردم  شاهد به ثمر نشستن آن  نیستند.

حمید رضایی به موضوع ۶واحد مسکونی ساختمان راه و شهروسازی این شهرستان  اشاره کرد و خواستار تغییر کاربری واحدهای مسکونی به اداری شد تا نیازهای ادارات مستاجر این شهرستان مرتفع شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان به دغدغه های مردم روستای تمچال در محور آستانه به کیاشهر پرداخت و گفت: با توجه به نصب جدا کننده در مسیر ۱۶ کیلومتری که بخشی انجام شده است ولی مردم روستای تمچال در این محور خواهان بلوار به جای جداکننده هستند تا به معیشت و اقتصاد این منطقه آسیبی نرسد.

رضایی هم چنین در خصوص ادامه تکمیل ۹۶واحدی پروژه مسکن مهر کیاشهر ،رعایت اجرای طرح تفصیلی، آسفالت محور روستای نازکسرا به طول ۲۴۰۰مترو توسعه شبکه آبرسانی روستایی و آماده شدن رو به اتمام پروژه ۱۰هزار متر مکعبی شهرستان گزارشی را ارائه داد.
در ادامه  آقایان مرادی و پدرام مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل  استان درخصوص پل کابلی و عقد قرارداد متمم با پیمانکار ، مشکلات فرا روی پروژه  محور استانه و کیاشهر و دیگر موضوعات مطالبی را بیان کردند
آنگاه عباس صابری معاون عمرانی استانداری گیلان  بعد از توضیحات  پیمانکاران پروژه پل کابلی و محور آستانه به کیاشهر و اقدامات انجام شده و هم چنین امیری نژاد رئیس اداره ایمنی راه های استان  در خصوص تسریع در روند اجرایی پروژؤه ها و رفع موانع موجود سخنانی رابیان کرد .

در ادامه ابراهیم نجفی نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر نیز در پایان خواستار تسریع در اتمام پل کابلی و و رفع دغدغه های مردم بر اساس نظرات کارشناسی در محور آستانه اشرفیه و کیاشهر شد

آنگاه حاضران به صورت  میدانی  از پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان بازدید  و از نزدیک توضیحات لازم از سوی مدیران و کارشناسان به حاضران  ارائه شد.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است