یکشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
29 اردیبهشت 1395 ، ساعت 17:53 1,764 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14945

مطابق قانون با فائزه هاشمی برخورد می‌شود

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دیدار فائزه هاشمی با اعضای فرقه ضاله بهائیت زشت و قبیح بود گفت: مطابق قانون با وی برخورد می‌شود.

به گزارش جلال شرق ،حجت اسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره اعلام جرم علیه فائزه هاشمی به واسطه دیدار با اعضای فرقه ضاله بهائیت افزود: این کار بسیار زشت و قبیح بود.

وی گفت: تا آنجا که من رصد کردم بسیاری از مردم، مراجع تقلید، علما و حتی پدر ایشان این کار را تقبیح کردند.
وی افزود: زشت تر از این کار این است که بعد از همه این تقبیح‌ها و اینکه پدر ایشان به وی سفارش کردند که کارشان را جبران کنند وی عذرخواهی نکرد و حقیقتا جای تأسف دارد.
معاون اول قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی هر جرمی که اتفاق بیافتد در نوع خود آن را دنبال می‌کند و با این امر هم مانند سایر موارد به صورت مقتضی و طبق قانون و براساس آنچه که قانون معین کرده رفتار می‌شود. صدا و تصویر دارد.
محسنی اژه ای :امروز دوست و دشمن قائل به قدرتمندی ایران هستند
معاون اول قوه قضائیه: امروز دوست و دشمن قائل به قدرتمندی ایران هستند و بر همین اساس این همه توطئه می کنند و ایران هراسی راه می اندازند.
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تبریک ایام شعبانیه و ولادت حضرت علی اکبر (ع) افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران به فضل پروردگار از امنیت و اقتدار مثال زدنی برخوردار است و همه ما و همه دنیا می دانند که در سایه امنیت است که می شود زندگی آرام داشت.
وی ادامه داد: در سایه امنیت است که می شود رشد و توسعه همه جانبه داشت و شکوفا شد و به کمال رسید.
محسنی اژه ای با بیان اینکه امروز ایران اسلامی از امنیت کامل بالا و بالایی برخوردار است، گفت: جا دارد عوامل این امنیت و اقتدار را بشناسیم و در حفظ این علل و عوامل تلاش کنیم و همه قدرشناس برقرار کنندگان این امنیت و اقتدار باشیم.
وی با بیان اینکه یکی از ارکان مهم امنیت و اقتدار در کشور نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: نیروهایی که شبانه روز با مجاهدت و تلاش و ایثار و با تحمل همه رنج ها و سختی ها و سخن های افراد ناملایم تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا در همه عرصه ها با تیزبینی خاص مسائل را رصد و تمهیدات را برای دفع هرگونه شری از این کشور و ملت تلاش می کند.
معاون اول قوه قضائیه گفت: نیروهایی که با ایمان ، روحیه جهادی و ولایتمداری به خوبی از تمامیت ارضی ، منافع ملی و جان و مال مردم حراست می کنند.
وی افزود: امروز دوست و دشمن قائل است به اینکه ایران قدرتمند است و بر همین اساس است که این همه علیه ایران توطئه می کنند و ایران هراسی راه می اندازند.
محسنی اژه ای ادامه داد: اگر ایران یک کشور ضعیف و عقب مانده و برای مستکبرین بی خطر بود به این همه فشار و نقشه علیه ایران نیازی نبود.
وی گفت: این همه فشاری که علیه ایران وارد می کنند می دانند ایران در چه موقعیتی است و به خوبی می دانند که ایران می تواند در معادلات منطقه و جهان تأثیرگذار باشد.
معاون اول قوه قضائیه در ادامه گفت:‌ اگر ایران کشوری بود که نمی توانست از منافع و اسلام ناب خود دفاع کند و کشوری بود که دست ایادی به ثروت آن کوتاه نبود مسلماً به این همه تلاش نیاز نبود و نیاز نبود که استکبار یک جبهه واحد از شیاطین علیه ایران درست کند.
وی افزود: اگر کشوری می خواهد در همه ابعاد مستقل بماند ، پیشرفت کند و عزت خود را حفظ کند و تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد منافع خود را براساس اقتضائات تعیین شده پیش ببرد و قدم بردارد این اقتدار را باید حفظ کند.
محسنی اژه ای گفت: در کنار این همه افتخارات و عظمت شاهد هستیم برخی افراد دون صفت و کسانی که مطامع دنیا همت و هدف آنهاست از داخل کشور به دشمنان گرا می دهند که به این کشور و ملت لطمه بزنید.
وی ادامه داد: یک روز به بهانه حقوق بشر و یک روز به بهانه های دیگر به دشمن گرا می دهند که شما می توانید از این زوایا برای ضربه زدن علیه ایران استفاده کنید.
معاون اول قوه قضائیه ادامه داد: (حالا به چه کسی گرا می دهند) به آمریکایی های جنایتکار و متجاوزکاری که تمام تلاششان علیه حقوق بشر و ضد حقوق بشر است.
محسنی اژه ای ادامه داد:‌ یک روز گرا می دهند که شما می توانید به بهانه مسائلی که حق مسلم ایران است در بحث هسته ای علیه ایران تحریم ایجاد و یا تحریم ها را تشدید کنید.
معاون اول قوه قضائیه افزود: خیلی جای تأسف است که کسی چشم خود را ببندد و این امنیت را نبیند و یا برای رسیدن به مطامع دنیا و یا عقده گشایی با دشمن همصدایی کند.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است