چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۴۷
آخرین اخبار
14 آذر 1401 ، ساعت 17:20 231 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :74671

معارفه سرپرست فرمانداری آستانه و تودیع استقامتی برگزارشد

آیین تکریم و معارفه سرپرست فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه عصر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری استان گیلان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد .

به گزارش جلال شرق  ، حسین ذاکر استقامتی فرماندار سابق در این آیین گزارشی از عملکرد فرمانداردولت سیزدهم در حوزه های مختلف شهری از جمله همراهی تکمیل پروژه ۱۳ ساله پل کابلی ، تجهیز بیمارستان تخصصی شهرستان ، نشست با وزیر کشور و تخصیص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای لایروبی انهار ، نشست های هفتگی تخصصی کشاورزی ، افزایش اعتبارات شهرستان با رشد ۸ درصد اقتصادی، نشست چهارشنبه های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در شهرک صنعتی مفرده با ایجاد اشتغال به تعداد بیش از ۱۰۰۰ نفر ، فراهم کردن زیر ساختار، مدیریت پسماند، تدوین سند توسعه شهرستان را ارائه کرد و از روسای دستگاه ، هیات های مذهبی ، نیروهای نظامی و امنیتی و اصحاب رسانه در همراهی و انعکاس عملکردهای دولت به مردم تقدیر و تشکر کرد .

معاون سیاسی _امنیتی استانداری با اشاره اتفاقات یک الی دو ماه اخیر تحلیل و تبیین این اتفاقات با نگاهی به غرب و زمان حال و آینده مورد  تاکید کرد .

حسین مصطفی پور  با بیان اینکه  تهاجم امروز،  طراحی استکبار جهانی است افزود:  در ۵ الی ۶ سال گذشته  بیش از۱۰ دستگاه جاسوسی با برنامه ریزی و براندازی نظام جمهوری اسلامی کار گسترده انجام دادند

مصطفی پور با تاکید به اینکه نظام از تهدیدهای دشمن فرصت خواهد ساخت اظهار کرد : اتفاقات دو ماهه  اخیر ،  نظام جمهوری اسلامی را تنومند تر کرده است و نظام  در آینده  ، مشکلات بوجود آمده را حل خواهد کرد .

معاون سیاسی _امنیتی استاندار همچنین با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم از پیشرفت ۸۳ درصدی و ایجاد زیرساخت‌ها ها در ارتباط با همسایگان و توفیقات اقتصادی ، فرهنگی مواردی را مطرح کرد .

مصطفی پور از حضور و اقدامات فعالانه رسانه ها در تمامی عرصه تقدیر و تشکر کرد و گفت : رسانه ها بهترین وسیله برای انعکاس عملکرد و توفیقات کشور و امید آفرینی می باشند .

وی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های فرماندار سابق در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی و …از روسای دستگاه هاخواستار همت و همراهی بیش از پیش با فرماندار جدید شهرستان برای پیشبرد و پیشرفت شهرستان آستانه اشرفیه شد.

فرماندار جدید شهرستان آستانه اشرفیه گفت:  کشور ایران در عصر و نسل جدید می باشد لازم است با فناوری های جدید و فعال کردن قرارگاه جنگ ترکیبی به جد ورود کرده تا در برابر آن ها پاسخ مناسب داشته باشیم .

خسرو آرنگ با اشاره به اینکه نگاه جهان به مدیریت کشور نگاه هوشمندانه است در مدیریت شهراستفاده و هزینه درست از منابع و جلب مشارکت در شورای عالی سرمایه گذاری از سوی  شهرداری و فرمانداری مورد  تاکید قرار داد

آرنگ مهمترین تهدید شهر را تغییر اقلیم عنوان کرد و افزود : در کشور شیب جمعیتی به سمت شمال کشور بسیار است که در پی آن تغییر کاربری اراضی با تملک خواهیم داشت که نیازمند مدیریت است.گفتنی است از دیماه سال گذشته حسین ذاکر استقامتی به عنوان سرپرست و فرماندار در شهرستان آستانه اشرفیه مشغول انجام وظیفه بود

خبرنگار : هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است