شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۰۲
آخرین اخبار
12 اردیبهشت 1395 ، ساعت 22:47 2,181 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14116
فرماندار آستانه اشرفیه:

معلمی توفیق الهی است زیرا رسالت انبیا را بر دوش می کشند

فرماندار آستانه اشرفیه  که به همراه مسئولین ادارات و نهادها به مناسبت روز معلم در جمع فرهنگیان هنرستان دکتر دشتستانی حضور یافته بود با تبریک روز معلم و شهادت آیت الله مطهری گفت: معلمی توفیق الهی است زیرا رسالت انبیا را بر دوش می کشند.

به گزار ش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه خدا را شاکریم که در خدمت شما معلمان عزیز هستیم اظهار کرد : باید این توفیق را داشته باشیم که در ایام سال بیشتر در کنار شما باشیم اما در این مدت کوتاه که برای خدمت به مردم این شهرستان در کنار شما می باشم موضوعات مهمی چون انتخابات را شما معلمان یاور ما بوده اید.

وی با تاکید این نکته که با توجه به امکانات کم ولی همت شما معلمان بلند است افزود : آثار و حضور معلمان را در دوران دفاع مقدس و شهادت فرهنگیان و دانش آموزان این دیار به وضوع می توان مشاهده کرد که در مقابل تمام استکبار در جنگ تحمیلی هم سنگر مدرسه و هم سنگر جبهه را حفظ کردند .

نماینده عالی دولت یاد آور شد : آنهایی که به درجات علمی بالا رسیدند اعم از مجتهدین و علمای بزرگ و فرهیختگان جامعه معمولا از خانواده های اقشار پایین جامعه بودند و لی همت والای آنان باعث شد که چراغ دانش را سرلوحه خود قرار دهند و خود با آثار خویش چراغی برای آیندگان باشند.

حیدر ی با بیان اینکه آنچه بزرگان دین به ما توصیه کردذند اجرای عدالت است خاطر نشان کرد : باید تلاش کنیم که در مسیر عدالت و به معنای برخورداری همه کسانی که در این جامعه زندگی می کنند تمام افراد از دورترین تا نزدیکترین به ما از عدالت یکسان  بهره مند گردند.

فرماندار آستانه اشرفیه تصریح کرد : اگر اداره ای مانند آب ، گاز ، برق و.. اشتباه کرد می تواند در بهسازی  و تغییر یا ترمیم آن اقدام کند ولی اگر یک معلم اشتباه کند جبران آن بسیار سخت و غیر جبران است.

حیدری به عدم تحقق در آمدهای دولت در سال گذشته اشاره کرد و با اشاره به اینکه در آمد ما از ۱۲۰ میلیارد دلار فقط ۱۹ میلیارد دلار بوده است افزود : دولت تمام تلاش خود را کرده است که کشور با چالش جدی مواجه نشود و با حداقل ها ، حداکثر بهره مندی را انجام داد.

فرماندار آستانه اشرفیه تلاش های مدیران این شهرستان را در سال اقدام و عمل در بخش کشاورزی بسیار خوب توصیف کرد و گفت: با تلاش همه عوامل در آب منطقه ای ، دهیاران ، بخشداران و شوراهای روستا امسال توانستیم نزدیک به ۱۵۰کیلومتر انهار را لایروبی کنیم که در سطح استان بی نظیر است.

وی در پایان از فرهنگیان درخواست کرد که با شکل گیری  کمیته های کارشناسی شهرستان  به کمک مدیران این شهرستان بیایند تا با دیدگاه راهبردی خود  منشا خیر و برکات برای این شهر باشند.

در ابتدای این مراسم ، مدیر آموزش و پرور ش آستانه اشرفیه هنرستان دکتر دشتستانی را یکی از مدارس خوب توصیف کرد وگفت: همدلی و همزبانی در کلیه سطوح این هنرستان وجود دارد و در این مکان آموزشی با کمترین چالش آموزشی و پرورشی مواجه می باشد.

اسماعیل همایونی ادامه داد: این هنرستان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و تاکنون روند رو به رشد و توسعه خوبی داشته و امیدواریم با فراهم آوردن امکانات بیشتر در این هنرستان زمینه پویایی بیشتر دانش آموزان را فراهم سازیم .

در این دیدار فرماندار و مسئولین  از سالن ورزشی احداث شده بازدید و کمبودهای آن مورد بررسی و پی گیری های لازم برای بازگشایی آن صادر شد. .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است