چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۲۲
آخرین اخبار
11 آبان 1394 ، ساعت 19:05 1,481 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5933
چرا آمریکا منافقین را پناه نمی‌دهد؟

منافقین در آتش جنایات خود می‌سوزند

حمله موشکلی به پایگاه لیبرتی در عراق موجب کشته و مجروح شدن گروهی از اعضای گروه تروریستی منافقین شد و واکنش‌های حمایان غربی آنان را برانگیخت.

به گزارش جلال شرق ،گروهک منافقین تلاش کردند تا ایران را عامل این حمله معرفی کند، غافل از آنکه حضور بیش از ۳ دهه این گروهک در عراق و تبدیل شدن به پلیس شهری صدام و کشتار کردها به اندازه کافی پرونده آنان را در نزد مردم عراق سیاه و انگیزه کافی برای انتقام گیری بوجود آورده است.

وثیق البطاط رهبر جیش المختار عراق به عنوان گروهی که رسماً مسئولیت این حمله را پذیرفته می‌گوید: به انتقام از خون‌های ریخته شده در انتفاضه شعبانیه (۱۹۹۱) و کرد کشی توسط این گروه به پایگاه آن‌ها حمله بردیم.

وی به همکاری منافقین با صدام در سرکوب قیام‌های مردمی عراق اشاره می‌کند و می‌گوید: منافقین همکاری با داعش را نیز در کارنامه خود دارند. کافی است به مواضع مختلف این گروه در رابطه با داعش نگاه کنید.

وقتی داعش موصل را تصرف کرد منافقین اعلام کردند: انقلابیون موصل را از لوث وجود نیروهای مالکی آزاد کردند.

البطاط می‌افزاید: آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند این گروه تروریستی و سرکوبگر را حزبی سیاسی و دموکراتیک جلوه دهند. اگر این‌ها تروریست نیستند و صلح طلب‌اند چرا دولت آمریکا این‌ها را نمی‌پذیرد و اجازه انتقال آنان از لیبرتی به کشورشان را صادر نمی‌کنند؟

رهبر جیش المختار تاکید می‌کند: بیش از دو هزار نفر از اردوگاه اشرف به لیبرتی (اردوگاه‌های دیگر در عراق) منتقل شدند و قرار بود طی ۲ سال همه افراد منافقین به کشورهای دیگر منتقل شوند، اما علی رغم گذشت ۲.۵ سال تنها ۶۰۰  نفر خارج شده و همچنان در خاک عراق هستند./الف

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است