چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۳۹
آخرین اخبار
23 مرداد 1394 ، ساعت 21:47 918 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1527

منتخب پردیس کرج مغلوب کشتی گیران آستانه‌اشرفیه شد

گروه کشتی منتخب پردیس کرج که برای یک دوره مسابقه دوستانه وارد شهرستان آستانه‌اشرفیه شده بود عصر روز جمعه در سالن کشتی شهید محمد آتش پوش به مصاف کشتی گیران آستانه‌اشرفیه رفت.
به گزارش جلال شرق ، این مسابقه دوستانه که در سه رده سنی خردسال، نونهال و نوجوان برگزارشده بود پس از برگزاری ۳۰ دوره مسابقه درنهایت گروه کشتی آستانه‌اشرفیه با نتیجه تیمی ۱۹ بر ۱۱ گروه میزبان را شکست داد.
جواد نوروزی مربی کشتی آستانه‌اشرفیه در گفتگو با سرویس ورزشی جلال شرق ، به جایگاه کشتی این شهرستان اشاره کرد و گفت: هرگاه خواستیم حرفی برای کشتی در این شهرستان داشته باشیم باوجود همه کاستی ها و عدم توجه به این ورزش، جوانان این شهرستان در سطح استان و کشور درخشیدند.

IMG_2144
نوروزی به عدم امکانات موجود برای کشتی این شهرستان و داشتن حداقل‌های برای ورزش‌کاران اشاره کرد و افزود: برای برگزاری مسابقات کشتی در این شهرستان باید از جیب خود و کشتی گیران هزینه مسابقات کنیم تا بتوانیم امور کشتی خود را پشت سر بگذاریم.
وی عشق نوجوانان، خردسالان و نونهالان و جوانان را به کشتی بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: اگر مسئولین حداقل بایدهای یک ورزش را برای کشتی این شهرستان در نظر بگیرند باید اذعان کرد که این شهرستان در سطح ملی حرفی برای گفتن خواهد داشت.

IMG_2152
وی فضای بسیار گرم سالن و عدم تهویه هوا و وسایل سرمایشی را از نارضایتی مشتاقان این ورزش نام برد و ادامه داد: وقتی طرفداران و علاقه‌مندان کشتی با حضور در مسابقه جایی و یا صندلی برای نشستن ندارند و با توجه به گرمی هوا همانند کشتی گیران عرق از چهره‌شان جاری می‌شود جز شرمندگی برای ما چیزی باقی نمی‌ماند.
نوروزی آرزو کرد که آستانه‌اشرفیه بتواند در آینده نزدیک و با عنایت مسئولین و مردم بتواند به جایگاه اول د در کشتی گیلان دست یابد که اکنون به بعضی از مقام‌های استانی دست‌یافته است.
IMG_2128

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است