چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۳۸
آخرین اخبار
21 آذر 1394 ، ساعت 12:43 1,559 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :7805
بیژن نوباوه :

من یک روز خبرنگاریم را به ۸ سال نمایندگی ام نمی بخشم

بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که برای سخنرانی در مراسم یادواره شهدای منطقه حسین آباد آستانه اشرفیه حضور یافته بود با حضور در خانواده شهید بشلیده نسبت به وی و پدر و مادرش ادای احترام کرد.
بیژن نوباوه در گفتگو کوتاه با خبرنگار جلال شرق ، درباره ویژگی های رفتاری یک خبرنگار خوب گفت: مطالبه گری کار بسیار خوبی است و اون هم در هر لباسی باشد و اگر این خواهندگی به نفع مردم باشد بسیار هم ارزشمند است و همین مطالبه گری وجه مشترک بین خبرنگار و نمایندگی است.
وی با بیان اینکه افتخار من این است که اگر دزدی نکردم خبرنگار بودم واگر فاسد هم نشدم خبرنگار بودم اظهار داشت : برای اینکه خبرنگار زحمت زیاد ی می کشد ولی کمترین برخورداری را دارد ولی از همه بیشتر شخصیت دارد زیرا همه اینها را حس می کند.
نوباوه ویژگی های یک خبرنگاررا مطالبه گری منطقی با حفظ ایمان نام برد و ادامه داد: من در دوران دفاع مقدس و در خارج از کشور اینکار را دنبال کردم و این چیزی است که از من بر آمده است و من الان یک روز خبرنگاری را به ۸سال نمایندگی ام نمی بخشم .
نماینده مجلس با بیان اینکه اگر هنوزم به من بگویند چکاره اید خواهم گفت خبرنگار م افزود : امروز هم روزنامه دارم و هم مجله و هر وقت هم بنیشنم می توانم قلم بزنم ، چه کسی می خواهد قلمم را از من بگیرد ولی امکان داره فردا نماینده هم انتخاب نشوم ولی تا آخر عمرم خبرنگار هستم و خواهم بود.
وی تصریح کرد : مهمترین ویژگی خبر مردم مابانه با حفظ آرمان انقلاب و حفظ ایمانشون است و این هنر است وباید با این شکل زندگی کنید.
وی با طرح این موضوع که اگر با خود من باشد امسال نمی خواهم در انتخابات مجلس ثبت نام کنم و این اولین بار است که در اینجا به شما گفته ام اظهار داشت : اگر من هم وارد عرصه انتخابات نشوم میروم کار روز نامه می کنم واقعا دنبال این هستم و این را افتخار بیشتری برای خودم می دانم

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است